Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Příliš tlustá nevěsta – taková není žádná!

Každá nevěsta chce ve svůj den vypadat jako princezna, avšak ne všechny ženy mají postavu modelky, a tak se často bojí, že nebudou v šatech vypadat pěkně, drží různé diety, jsou nervózní a podobně. Ale proč se takhle trápit, když existují šaty, které naše nedostatky schovají?

Mám velké nejen břicho

Mnoho žen se hroutí právě z toho, že na svatebních fotografiích bude vidět jejich oblé bříško. Pravdou je, že pokud se sama nevěsta cítí dobře, tak těm okolo to může být jedno, ale pokud se cítí nevěsta nejistě, potřebuje šaty, které to zakryjí.

OmarMedinaFilms / Pixabay

Většina žen, které mají kypřejší tvary, mají kromě bříška velký i hrudník, takže mohou toho využít a nechat veškerou pozornost právě na toto místo. Avšak na takovou událost, jako je svatba, se velké dekolty sice moc nehodí, ale pokud zde bude rafinovaně použitá krajka anebo do výstřihu dáte krásný náhrdelník, tak nebudete nikoho pohoršovat, a zároveň budete vypadat krásně.

Bojím se ukazovat své vnady

Některé ženy se nechtějí ukazovat anebo mají svatbu v kostele, kde je nemožné, aby byly takto odhaleny. Samozřejmě, že i v takových případech se najde řešení. Dobře vypadá, když namísto velkého výstřihu v oblasti hrudníku, máte výstřih na zádech. Tento výstřih vás opticky prodlouží, takže vy budete vypadat štíhlejší.

Bojujeme s pasem

Právě pas je nejchoulostivějším problémem, protože právě zde se ukládá mnoho tuků, a právě tato oblast ženám dělá největší starosti. Ale nevěsty nebojte se. Pas lze krásně zakrýt, i když se vám nelíbí výstřihy, ať už na hrudníku či na zádech. Stačí, když si vyberete takové šaty, které budou mít v oblasti pasu nějakou odbodu. Často je touto dekorací stuha či jiná ozdoba, které vás nejen zúží, ale také dodá správnou jiskru svatebním šatům.

Má ramena a ruce nemohou být odhalené

Je jen málo žen, které se vybírají šaty s dlouhými či polodlouhými rukávy. Mnoho žen chtějí šaty jen na ramínka, ale drtivá většina sahá po šatech bez ramínek. A právě ženy, které mají kypřejší tvary, se bojí odhalit široká ramena anebo ruce. Nemusíte se zbytečně tlačit do šatů, které se vám nelibí, klidně si vyberte šaty, které nebudou mít rukávy, protože ruce můžete rafinovaně schovat pod krajku. Jednak, tak schováte to, z čeho jste nervózní, ale zároveň dáte šatům elegantnější a modernější vzhled.

 

Nevěsta nemusí být jen štíhlá modelka, každá žena se chce vdávat a nemusíte kvůli svatbě držet diety, stačí si jen vybrat ty správné šaty.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.