Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Nejen kočárky jsou důležité. Pořiďte si také fusak a nosítko na děti!

Bez kočárku se v současné době nelze obejít. Nicméně jen s ním si nevystačíte. Podívejme se tedy na důležité doplňky, které by vám doma v žádném případě neměly chybět.

Kočárky dnes nejsou nedostatkovým zbožím

Pokud se podíváte na nabídku jednotlivých obchodů, nezbude vám než konstatovat, že nabídka kočárků je dnes velmi široká. To se přitom týká všech dostupných variant, tedy hlubokých, sportovních, kombinovaných i golfových kočárků. S pořízením kvalitního výrobku byste tedy neměla mít sebemenší problém. Jenže pouze s kočárkem si určitě nevystačíte…

Fusaky do kočárku a další příslušenství

Vydáváte-li se svým potomkem pravidelně na procházky, což je pochopitelně důležité, musíte mu zajistit teplo. To platí zejména v současné době, kdy teploty začínají pravidelně klesat k bodu mrazu. K tomuto účelu je možné použít nánožníky, jež bývají standardním vybavením kočárku, dále různé deky, ale vhodné řešení představují především kvalitní fusaky. Ty existují v mnoha rozličných variantách, takže vybírejte pečlivě. Organismus malých dětí totiž neumí dobře udržovat tělesnou teplotu!

Nosítka na děti jsou stejně důležitá jako kočárek

Pro nejmenší děti je klíčový kontakt s rodiči. Toho ovšem v kočárku nedosáhnete. Proto vám doporučujeme zakoupit nosítka, a to např. v e-shopu Kasparek-baby.cz. Bez kočárku se sice není možné v mnoha situacích obejít, přesto je možné nosítka používat jak doma, tak na procházkách. Jejich používání je přitom nejen praktické, ale rovněž důležité pro správný psychický vývoj dítěte, které potřebuje stálý fyzický kontakt!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.