Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Kvalitní krmivo pro domácí mazlíčky levně?

Máte doma psa či kočku? Sháníte krmivo, které vašemu čtyřnohému miláčkovi dodá všechny potřebné živiny? Pak vězte, že jeho pořízení nemusí být ani složité, ani přehnaně drahé.

Vybíráme kvalitní krmivo pro psy a kočkyKrmeni1

Možná vás překvapí, že v českých domácnostech bylo v roce 2014 utraceno za krmivo pro domácí mazlíčky 7 miliard korun! Již dávno totiž neplatí, že psi a kočky dostávají především zbytky od stolu. Majitelé těchto a dalších zvířat zkrátka berou jejich stravu stále vážněji. Je si však třeba uvědomit, že existuje krmivo a krmivo. Psi jsou kupříkladu téměř úplní masožravci, kvalitní krmivo pro psy, tzn. granule, konzervy či kapsy, by tedy měly určitě obsahovat co nejvíce masa.

Toto konstatování potom platí ještě více u koček, neboť se jedná o zcela masožravá zvířata. Pokud tedy sháníte špičkovou výživu právě pro tohoto domácího miláčka, pořiďte mu krmivo pro kočky opět s co největším podílem masa. Kvalita stravy by totiž měla být v podstatě stejná jako u lidí, ačkoli tomu v obou případech mnohé nabízené výrobky neodpovídají. Buď jak buď, svým mazlíčkům můžete bez problémů koupit také speciální výživu, tedy např. bio či dietní výrobky.

Kde při nákupu kvalitního krmiva ušetřit?Krmeni2

Většina majitelů psů, koček a dalších zvířat navštěvuje svůj oblíbený zverimex. V současné době je ovšem zajímavou alternativou nákup krmiva na internetu. Je to totiž snazší a často také výhodnější. V internetovém obchodě Krmeni.cz si kupříkladu můžete objednat produkty pro psy i kočky, které na jednu stranu obsahují kvalitní suroviny, které dodají domácím mazlíčkům nezbytnou energii, vitamíny a minerály, zároveň ale při jejich nákupu můžete výrazně ušetřit!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.