Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Moderní a luxusní nábytek do ložnice

Proč si nepořídit dech beroucí nábytek do ložnice, když je k dostání z příjemné ceny? Nejenže se vám díky němu bude v ložnici dobře pobývat, ale vyhoví vám i funkčně a bude vám sloužit po mnoho let až do doby, než se rozhodnete pro změnu.

Moderní ložnice by měla obsahovat kvalitní postel, dostatečně prostornou skříň s prostorem pro složené oblečení i pro to, které potřebujete zavěsit na ramínka. Neopomeňte na prostory pro odložení rozměrnějších věcí, které se nesmí mačkat, jako např. kožešinky, klobouky, doplňky k róbám… V ložnici ocení zvláště muži s vyšším postavením domácího sluhu, ženy zase toaletní stoleček. Nesmí chybět ani noční stolky pro odložení všeho potřebného a menší skříňky pro uschování drobnějších věcí, jako jsou knížky, fotografie, suvenýry z cest nebo třeba drobnosti, které vám vyrobili či nasbíraly děti.

Dopřejte si luxus

Luxusní ložnice je rozeznatelná na první pohled. Je jen na vás, jestli si pořídíte nábytek v lesklém provedení, nebo naopak matnější povrch, který doplníte např. tapetou s lesklým plastickým vzorem. V luxusní ložnici nesmí chybět krásné a originální osvětlení, vězte, že lustr dokáže udělat s prostorem kouzlo. Na puncu dokonalosti zapracujete, když okno doplníte netradičními závěsy z těžší látky v tmavším provedení. Pokud je však ložnice menší, volte světlou látku, tmavá by místnost zbytečně opticky zmenšila.

Krásně a luxusně působí, i když ložnici doplníte o taburet, ať už jej umístíte k čelu postele v části nohou, nebo jen tak do prostoru. Navíc vyberete-li odkládací lavici s polstrováním, bude to u vás jako na zámku.

Kde nakupovat úsporně

Všechen nábytek, který si jen dovedete ve své ložnici představit, najdete na stránkách Kupono.cz a to za jedinečné ceny. Právě zde jsou totiž přehledně zobrazeny zajímavé akce mnoha prodejců, kteří nabízí nejlepší nábytek online u nás. A pokud vám představa chybí, skvěle se zde inspirujete a načerpáte dostatek tipů pro vybavení celého domu.

Neváhejte a pořiďte si moderní, luxusní ložnici už nyní. Díky přijatelným cenám na ni finančně dosáhnete i nyní, v předvánočním čase.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.