Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Co když musíte trávit Vánoce s tchýní

Na Vánoce jste se moc těšila do té doby, než jste se dozvěděla, že je budete trávit také s vaší tchyní. Co s tím? Jak přežít Vánoce, které budou pod taktovkou matky vašeho partnera?

kaboompics / Pixabay

Partnerovi nemůžete říct, že to nechcete ani náhodou, ale svorně oznamte, že se na to těšíte, ale začněte se připravovat na to, že vaše Vánoce nebudou podle toho, jak jste si vysnila. V první řadě je třeba důkladně vše uklidit a nachystat, aby vás tchýně nepomluvila. Musíte se v jejích očích předvést jako ta nejdokonalejší. Je velmi důležité, aby o vás měla dobré mínění.

Další věc, která je však velmi důležitá je také to, jak se osvědčíte jako kuchařka. Pokud si nejste jistá v kramflecích, tak raději poproste o pomoc vaší matku, nebo někoho o kom jste přesvědčená, že má vaření v malíku, protože tady by mohl být kámen úrazu.

S partnerem se domluvte na tom, že by bylo dobré, kdybyste si dražší dárky dali až tehdy, kdy budete sami, protože znáte to. Tchýni by se nemuselo líbit to, že moc utrácíte. Tento fakt většina rodičů nevidí ráda a téměř vždy k tomu mají připomínky. Proto je lepší, když o tom ani matka vašeho partnera nebude vědět. Určitě si pak před ní nedávejte ani žádné erotické hračky. To si také nechte na jinou dobu.

Můžete si klidně rozdat pár dárků společně a pár potom o samotě. I když vám přítomnost matky vašeho partnera není vůbec příjemná, tak to nedejte na sobě vůbec znát. Chovejte se mile a raději napočítejte do dvaceti, než řeknete něco špatného. Vyvztekat se můžete hned potom, co se za vaší tchýní zavřou dveře. Do té doby musíte být pouze milující partnerka, která je ochotná udělat pro svou rodinu a své blízké cokoliv.

Jestliže je k vám tato žena pozvaná, nebo pokud se snad nedej bože pozvala sama, nesmíte v žádném případě zapomenout na dárek pro ni. Tohle by vám určitě nikdy neodpustila. Pozor však na cenu. Pokud bude příliš levný, tak bude říkat, že jste na ní šetřila a pokud bude drahý, tak bude říkat, že si hrajete na něco víc a že se vám to utrácí za synovy peníze.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.