Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená

Kde si užijete nejlepší zimní radovánky?

Nedokážete si zimu představit bez lyží nebo snowboardu? Chtěla byste si konečně užít parádní pocit volnosti při sjezdu několikakilometrové sjezdovky? V České republice to možné není, budete muset sbalit výbavu a vyrazit do zahraničí. Super moderní lyžařská střediska leží jen několik hodin jízdy od českých hranic. Máme pro vás inspiraci na ta opravdu nej a poradíme s výběrem zájezdu!

sunrider / Pixabay

Kousek za hranicemi

Jestliže nerada trávíte čas na cestě, jistě vás bude zajímat lyžování Rakousko nebo na Slovensku. V Rakousku patří k nejpopulárnějším oblast Schladming-Dachstein. Propojeno je zde 8 lyžařských středisek, takže si sjezd užijete plnými doušky. Zvládnete celých 123 kilometrů? I Slovensko má hodně co nabídnout. Velmi oblíbené je lyžařské středisko Štrbské Pleso, které je od Prahy vzdáleno pouhých 550 km. Nejdelší místní sjezdovka měří 2 300 m.

Italská a francouzská pohoda

Itálie a Francie jsou lyžařské velmoci. Pokud jsou dlouhé sjezdy, perfektně upravené sjezdovky, komfortní lanovky a ještě k tomu nádherné panorama tím, po čem toužíte, měly by vás zajímat lyžařské zájezdy Itálie nebo Francie. Každý milovník lyžování by měl vyzkoušet proslulý okruh Sella Ronda, který se nachází v lyžařské oblasti Arabba Marmolada. Mezi oblíbená italská střediska patří i Tonale – Ponte di Legno s nabídkou 64 kilometrů upravených tratí. Spojení perfektně upravených sjezdovek a nádherného prostředí nabízí také Francie. K nejpopulárnějším místům patří střediska Alpe d`Huez, ve kterém najdete 250 km sjezdových tratí.

Kde koupit?

Pokud se rozhodnete vyrazit za zážitky do Alp, podívejte se na NewTravel.cz. Tento portál nabízí srovnání zájezdů od více než stovky českých cestovních kanceláří. Nyní jsou zde i cenově velmi výhodné first minute nabídky a nejen ony. Lyžařské zájezdy zde vybíráte podle destinace, data, typu dopravy, stravy a jiných kritérií.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.