Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jak na vlasy? Profesionální péči zvládnete sama doma!

Také obdivujete účesy modelek či hereček na červeném koberci a říkáte si, že bez zástupu kosmetiček a kadeřnic nikdy stejného efektu nedocílíte? Nebo od kadeřníka často odcházíte zklamaná, protože na hlavě nevytvořil účes, který jste si představovala? S profesionálním vybavením a trochou zručnosti vytvoříte jakýkoliv účes. No opravdu!small

Dokonale rovný účes

Kroutící se konečky, přeleželé vlasy, neposlušná ofina – s tím vším si hravě poradí žehlička na vlasy. Tento pomocník by neměl chybět v žádné koupelně. Pokud jsou vaše vlasy od přírody vlnité a ráda byste docílila hladkého efektu, anebo máte vlasy rovné, ale neustále někde poletují neposedné pramínky, sáhněte po žehličce. Čím užší žehličku si pořídíte, tím snadněji se vám s ní bude manipulovat.

Tip: Pokud máte jemné vlasy a máte strach, že byste si je moha žehlením poškodit, koukněte se po modelech, které mají ovládání teploty, a nezapomeňte použít ochranné sérum!

Vlny, vlnky, kudrlinky

Dalšími skvělými pomocníky pro perfektní účes jsou kulmy na vlasy. Ať chcete docílit velkých měkkých vln nebo andělských kudrlinek, s kulmou na vlasy to hravě zvládnete. Pokud s kulmou teprve začínáte, zvolte variantu s klipem, který přichytí konec vlasů a usnadní práci. Jestli už máte s kulmou zkušenosti, zkuste profesionální modely tyčového typu – ke konci se zužují a efekt natočení je pak mnohem přirozenější.

Tip: Nejpřirozenějšího efektu docílíte tak, že natáčení začněte pár centimetrů od konečků a ukončíte opět pár centimetrů před kořínky vlasů.

Pro experimentátorky

Každá z nás si už zkusila stříhat vlasy sama. Některé naše pokusy dopadly katastrofálně a jiné překvapivě dobře. Ale cvik dělá mistra, že? Ať už se doma chystáte jen zastřihnout si konečky nebo jsou vaše plány odvážnější, zapomeňte na klasické nůžky na papír s kulatou špičkou! Nikdy s nimi nedocílíte rovného střihu, ani se vám nepodaří konečky prostříhat. Kadeřnické nůžky jsou speciálně navrhnuty tak, aby s nimi bylo snadné vlasy nejen zastřihnout, ale také prostříhat.

Tip: Pokud chcete vlasy prostříhat, pořiďte si také efilační nůžky. Pracuje se s nimi velmi snadno a docílíte s nimi skvělého efektu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.