Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Pásek nepatří pouze do kalhot

Pásek byl a bude velice oblíbeným a praktickým módním doplňkem. Ve většině případů je pásek využíván jen prakticky, lidé si jej dávají kolem pasu, aby jim nepadaly kalhoty. Avšak pokud jste trochu kreativní, tak jej můžete použít jako moderní doplněk.

Chillsoffear / Pixabay

Pásek na šatech

Poslední dobou je také oblíbené nosit pásek, jako moderní doplněk pro jednoduché šaty, což je opravdu vkusné. I malý pásek dokáže jednoduché šaty rozzářit. A dobře zvolený pásek může pomoci i vaši postavě. Pokud máte pár kilo navíc, tak si pásek převažte pod hrudníkem, čímž zvýrazníte ty pravé partie. Pokud máte klasickou postavu, tak se rozhodně nebojte převázat pásek kolem pasu.  

I klobouk se počítá

Krásným a originálním doplňkem je také klobouk. Avšak pokud si kupujete tuto módní pokrývku hlavy, tak většinou zvolíte něco jednoduchého a neutrálního, abyste jej mohli dobře kombinovat. A právě i z neutrálního klobouku můžete udělat originální doplněk. Nic nezkazíte, když si vezmete vkusný pásek, pomocí kterého klobouk rozzáříte. Například když máte béžový klobouk, béžový kabát a přemýšlíte, jakou kabelku zvolit. Dejte na klobouk tmavě hnědý či černý pásek a klidně si můžete vzít kabelku ve stejné barvě, budete ladit a zároveň bude na vás něco jiného. Nemusíte ani zůstávat u těchto nudných barev, nebojte se ani improvizovat a vyzkoušet i barvy.

Pásek jako šperk

Mimo jiné můžete i pásek využít jako šperk. Móda nemá omezené hranice, a tak se lidé nemusí bát trochu uvolnit. A ti, kteří se nebojí trochu extravagance, se mohou nechat inspirovat, protože může vypadat velice pěkně, když si namísto zlatého náramku kolem ruky několikrát obmotáte pásek, který si jiní dávají do kalhot. Navíc dnes existuje velká škála pásku, ať už jde o barvy či jejich provedení, takže není těžké najít takový, který by potrhnul celý váš vzhled.

string2006 / Pixabay

Když pásek, tak kvalitní

Každopádně, když se rozhodnete, že si zakoupíte pásek, s kterým byste mohli různě improvizovat, protože jak bylo výše zmíněno, tak pásek má více využití, musíte si vybírat nejen podle vzhledu, ale také podle kvality. Nejlépe uděláte, když investujete to koženého pásku, protože ten je určitě největší kvality. A rozhodně vás nebude mrzet cena, protože se stane výborným doplňkem. A když už najdete takový, který si vám líbí, tak si vyberte jen jednu barvu, nikdy nevolte dva stejné, které se liší pouze barvou. Je lepší mít více originálních kousků, protože každá struktura, barva a provedení se hodí k odlišnému materiálů oblečení či klobouku a podobně.

Kde pásek nakoupím?

Prodejen, kde najdete pásky je opravdu hodně. Záleží na tom, jakou kvalitu zvolíte, pokud opravdu půjdete do koženého provedení, tak musíte navštívit kožené galanterie či známé značky. Ale levnější verze pásků můžete zakoupit i v běžných obchodech s oblečením.

Když kupujete pásek, myslete na to, že má více využití, a proto nevybírejte jen podle ceny, ale také podle vzhledu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.