Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Kupte svatební šaty za cenu půjčovného

Většina nevěst si šaty jen půjčuje a to z jednoho prostého důvodu – cena. Nové svatební šaty obvykle stojí desetitisíce a to je prostě trochu moc na to, že je na sobě budete mít jen jednou. Ale co kdybychom vám řekli, že se s koupí nových šatů vejdete do 5 tisíc korun? To už pak stojí za přemýšlení.62-e-copy-462x694

Svatební salon Zoryana Stekhnovych aktuálně nabízí výprodej svatebních šatů a ceny jsou více než příznivé. Liší se podle toho, kolik stál model na začátku, ale většina šatů je zlevněných na pouhé dva tisíce korun. Původní cena se přitom pohybovala nad dvaceti.

Šaty jsou ve 100% stavu, vůbec nic s nimi není, nejde o „noname“ značky, vše je z dílny Zoryana Stekhnovych – Paris. Takový výprodej ještě nikdy neprobíhal a už se nebude opakovat, takže pokud uvažujete o vdávání, navštivte pražský butik Na Moráni 13 – Praha 2. Šaty si tam vyzkoušíte a máte možnost vybrat i doplňky a oblečení pro družičky či pro maminku. Zoryana Stekhnovych se totiž kromě svatebních šatů soustředí na společenské šaty.

Proč je lepší si šaty koupit?

Své svatební šaty na sobě můžete mít bez starostí celý den a klidně s nimi vlézt i do postele. Jsou jen vaše a nemusíte se strachovat, abyste je nezašpinila. Taky už je na sobě nikdy žádná nevěsta nebude mít – budete originál. Navíc vám zůstanou napořád. Až je za deset let vytáhnete ze skříně, s úsměvem si vzpomenete na váš nejdůležitější životní den, za dvacet let je možná s nostalgií budete ukazovat vlastní dceři, která bude pomalu také na vdávání.

Salon Zoryana Stekhnovych je rovněž půjčovna svatebních šatů, ale když se tam sami podíváte a na vlastní oči uvidíte ty krásné šaty za velmi nízké ceny (slevy až 90 %), o půjčení nebudete přemýšlet. Budete chtít, aby byly jenom vaše napořád. Na půjčovném byste stejně moc neušetřili, kde jinde seženete šaty na koupení za 2000 Kč?

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.