Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Je rychlá půjčka past nebo pomoc?

Rychlé půjčky se na nás valí snad ze všech stran. Tváří se jako chytré řešení, které rychle pomůže vyřešit finanční nouzi. Je to ale skutečně tak? Není taková půjčka příliš velký risk? Jak takové půjčky fungují a je vůbec možné si půjčit bez rizika?

Výhody jsou nezpochybnitelné

Rychlá půjčka je alternativou ke klasickému úvěru v bance. Oproti němu má řadu výhod a také jedno velké riziko. Mezi výhody rychlé půjčky patří, že k jejímu získání není třeba dokazovat příjem. Díky tomu se proces vyřízení půjčky počítá v minutách. Stačí si vlastně jen sednout k internetu, vyplnit online žádost a peníze vám do několika minut přistanou na účtu. Díky mírným podmínkám (často je podmínkou půjčky jen věk nad 18 let a české státní občanství) je půjčka ihned dostupná pro každého. Úvěr získají třeba i matky na mateřské, lidé bez práce či osoby, které mají zápis v registru dlužníků.

Rizika půjčka má, ale poradíte si s nimi

Rychlost a mírné podmínky souvisí s největším rizikem, které půjčka ihned má. Je pravidlem, že má poměrně krátkou dobu splatnosti. Pohybuje se v rozmezí 7 až 45 dní. Abyste neriskovali, že se kvůli půjčce dostanete do problémů s exekucí, musíte si vše nejdříve dobře spočítat. Pokud nemáte problém peníze včas vrátit, půjčku si bez problémů sjednejte. Mnohé společnosti nabízí ještě možnost prodloužení doby splatnosti, ovšem za poplatek. Dobře tedy zvažte, zda peníze skutečně potřebujete.

Se zárukou férového jednání

Je důležité, od koho si půjčku berete. Některé společnosti nemusí jednat fér a mohou vám za vyřízení půjčky naúčtovat vysoký poplatek. Populární je například sms půjčka bez registru, kterou snadno sjednáte na Finpujcka24.cz. Bez průtahů získáte úvěr až na 15 000 Kč, minimálně si lze půjčit 1 000 Kč. Splatnost se u této půjčky pohybuje v rozmezí 7 až 35 dní. Půjčky poskytuje společnost JK Financial s.r.o., která má na finančním trhu stabilní pozici. Jestliže rychle potřebuje několik tisíc, zkuste to právě skrze tuto půjčku. Bude vaše do 60 minut.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.