Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Myslete na své zdraví, hledejte podporu u svého lékárníka

Heslo „Myslete na sebe,“ platí, i pokud jde o zdraví a zejména v tomto případě. Žena musí v dnešní době být dokonalá na mnoha frontách. Automaticky se předpokládá, že bude svému manželovi či partnerovi oporou i v krizových situacích, stane se pro něj naslouchající kamarádkou a také se perfektně postará o děti. Kromě toho musí být výborná v práci a ještě k tomu si udržet krásný vzhled. Trochu moc úkolů na jednoho člověka, natož křehkou ženu. Není divu, že pak může selhávat zdraví.

Dlouhodobý stres plodí zdravotní problémy

Spousta žen přitom přeceňuje svoje síly. Snaží se zvládnout všechny úkoly na jedničku, což není v lidských silách. Nedokážou si včas říct o pomoc, protože se bojí obvinění z neschopnosti, z toho, že nedokážou zvládnout své úkoly. Ze všech starostí se potom hroutí. Trpí dlouhodobým stresem, nedokážou se odreagovat, přidávají se bolesti zad, hlavy, trávicí obtíže, za nimiž může stát právě dlouhodobé vypětí. Nemusí přitom zvládat všechno samy. Poradenství, které se týká zdravotního stavu, nabízejí lékárny s označením modrozeleným logem Pharmapoint.cz. Ženě dokážou ulehčit v jejích starostech. Stres a nevhodná životospráva totiž má vliv na zdraví člověka i jeho psychickou pohodu.

V lékárně dokážou kvalifikovaně poradit

Ovšem pokud žena bude mít ve svého lékárníka důvěru, ten jí dokáže kvalifikovaně poradit, jak si udržet zdraví, krásu a svěžest i při spoustě náročných úkolů, které musí každý den splnit. Dámy, zjistíte-li si bližší informace o projektu Pharmapoint.cz, zjistíte, že právě tohle je jeho cílem. Vytvořit partnerský vztah, osobní přístup lékárníka a jeho potenciální pacientky. Jedině tak dokáže kvalifikovaně poradit v případě různých zdravotních problémů, kterých se může vyskytnout celá řada. Proto by žena neměla myslet jen na spokojenost svého okolí, partnera, dětí, ale vzít si trochu spokojenosti i pro sebe.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.