Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Pět doporučení pro krásný a čistý byt

Správná hospodyňka by měla mít navařeno a uklizeno. Pravdou je, že ne každá žena chce být domácí hospodyňkou, avšak čistý byt je základem dobré domácnosti. Někdy je sice úklid únavný, ale my si můžeme pomoci správnými spotřebiči.hyla-vysavac-s-vodnim-filtrem

1. Vyberte správné pomocníky

Čistá domácnost není jen tak, aby byl domov opravdu uklizený, tak potřebujete nějaký čas navíc a také trochu energie. Ovšem existují různé přístroje, které nám práci usnadní a hlavní zrychlí. A v případě, že zvolíte ty správné pomocníky, tak si ušetříte téměř polovinu práce. Vodní vysavače jsou perfektním příkladem, protože pracují efektivně, tedy nemusíte několikrát dokola projíždět jedno a to samé místo, abyste vysáli každou prachovou částečku.

2. Praktický pomocník

Je dobré, když nejste na úklid sami. Ovšem je jen málo chlapů, kteří by své ženě pomohli dělat domácí práce, a tak je opravdu vhodnější vzít pomocníka stroje. Ideální jsou takoví, kteří jsou opravdu praktičtí. To znamená, aby byly nejen efektivní, ale zároveň i lehké, tak aby se daly snadno přenášet a hlavně jednoduché na ovládání. A v případě, že zvládají i více funkcí, tak máte stroje k nezaplacení.

3. Více věcí najednou

Sice se tvrdí, že bychom neměli dělat více věcí najednou, abyste to zbytečně neuspěchali a neodbyli, ať to později nemusíte dělat znovu. Avšak když to zvládnou pomocníci, tak je vyhráno. Například výše zmíněné vodní vysavače jsou perfektní, protože vás jednak zbaví nečistot, ale také zabraňuje tomu, aby se prach vířil, což vám čistá vzduch. Navíc prach dokonale pohlcuje, což vás ušetří od vytírání a dokonce i od utírání prachu a to je opravdu velká úspora nejen času, ale hlavně vaši energie.

4. Úklid téměř zadarmo

Snad každý člověk řeší finance. A zvláštní je, že počítají i náklady na úklid, respektive na přístroje, které s úklidem pomáhají. Pravdou je, že kvalitní vodní vysavače od Hyly nejsou zadarmo, avšak určitě se vám investice vrátí, protože už do ničeho jiného nemusíte vládat peníze. Nejenže ušetříte na kupování pytlíků, protože vysavač potřebuje jen vodu, ale také nemusíte nakupovat různé saponáty na vytírání či na prach, což jsou také nelevné věci.

5. Myslete na budoucnost

Nikdo nemládne, všichni už jen stárneme a na to bychom rozhodně měli myslet, protože se stárnutím také ubývá sil a energie a k tomu bychom měli přizpůsobit veškeré věci a zejména úklid. Starší ženy i muži mívají problémy s chození, ohýbáním a právě pro tyto osoby jsou vodní vysavače vhodnou volbou, protože jen vysají, u čehož stojí a klidně se mohou podepírat a žádná jiná práce je nečeká, protože pouhé vysátí vyčistí celou domácnost.

Čistota je půl zdraví, což znamená, že čistý byt musíme udržovat vždy a v každém věku, a proto si musíme pořídit stroje, které nám vše usnadní.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.