Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Mobilní masáže v Praze si zamilujete!

Čas od času potřebuje člověk vypnout a odpočinout si. Vír velkoměsta a vysoké pracovní vytížení dokáže s lidským tělem i duší pěkně zamávat. Někdo si jde zaběhat, jiný zvolí návštěvu divadla. Oba způsoby jsou jistě lákavé, ale nejlepší uvolnění představuje masáž do domu v Praze. Zkušení fyzioterapeuti se postarají o masírování svalstva i duševní relaxaci. Není nutné nikam jezdit, mobilní masáže Praha probíhají v příjemném prostředí domova.

Potěšení až do domu

Dnešní uspěchaná doba dokáže udělat s lidským tělem divy. Mobilní masáže v Praze zajistí klientovi komfort a potěšení v teple jeho domova. Jakou si vyberete masáž? Velmi oblíbená je švédská klasická, kde je využíváno středního tlaku. Odstraní svalové napětí i únavu. Další možnost je hloubková cílená masáž, která se zaměřuje na spoušťové body. Trigger pointy mají mnohdy na svědomí bolesti pohybového aparátu. Tento styl masírování vyžaduje střední až velký tlak. Relaxační masírování odstraní ztuhnutí či bolest svalů zad. Díky aroma-terapeutickým olejům se stává tato masáž jedinečnou.

Jedeme na Hawai

Příjemná relaxační hawaiská masáž do domu Praha uvolňuje tělo i mysl. Dlouhými rytmickými pohyby předloktí, dlaní a paží je napodobena atmosféra vln moře. Trend poslední doby, masáž horkými kameny, vyžene z těla napětí a obnovuje vitalitu. Horké kameny jsou nahřívány ve vodní lázni na teplotu 45 – 55 stupňů Celsia. Těhotenské masírování ocení nastávající maminky. Když se cítí v kondici žena, je miminko jako v bavlnce.

Oslovte profesionály

Služby mobilní masáže Praha od FyzioDomu jsou trendy, účinné a šetří čas. Masírování provádějí vysokoškolsky vzdělaní fyzioterapeuti, kteří se věnují oblasti svalstva a také duševní pohodě. Při masážích jsou používány jen 100% přírodní oleje zkombinované s aroma-terapeutickými éterickými oleji. Komfortní služba je poskytována v Praze a okolí.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.