Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Spokojený pes

Spokojený pes je takový pes, kterému se věnuje velká péče, je o něj dobře postaráno a pes nestrádá. Většina majitelů své mazlíčky samozřejmě velmi miluje a snaží se jim dát jen to nejlepší, ale jsou i tací, kdož na psa nemají až tolik času a tak se mu nevěnují tolik, kolik by měli. V takovém případě by však měli zajistit, aby o psa bylo postaráno další osobou. Bohužel jsou i případy, kdy psa jeho majitel týrá. Psi jsou jako děti, potřebují neustálou péči a musí se chodit venčit. Pokud psa necháte dlouho samotného, pak doma truchlí a je mu smutno.

Procházky podřiďte rase psa. Pokud máte labradora, či například kokršpaněla, tak to jsou psi, kteří potřebují hodně pohybu, jsou neúnavní a neustále by někde běhali, lovili, váleli se a doma je to samozřejmě nebaví a tak vždy, když vezme do ruky páníček vodítko, běží s nadšením a radostí za ním a chystají se ven. Pokud však máte menší rasy jako je například yorkshier, nebo čivava, tak ty kolikrát musíte nutit, abyste je ven vůbec dostali, zvlášť, když je venku zima. Jsou to psi posteloví a nejraději by z postele vůbec nevylezli. Takovým psům můžete domů pořídit i psí záchůdek, aby nemuseli v zimě ven. Stačí je na toto místo naučit chodit a problé m je vyřešený.

Spokojený pes = zdravý pes

Pokud psa cokoliv trápí, tak samozřejmě spokojený nebude a je třeba zjistit, co za jeho trápením stojí. Nejlepší způsob jak se toho dopátrat, je navštívit veterináře. Samozřejmě, že u starých psů je tento jev častější a pokud se pak pes hodně trápí, nabízí se majiteli, aby svého pejska nechal uspat. Je to sice velmi bolestivá chvíle, kterou majitelé psů opravdu trpí, ale je to nejlepší možné řešení, jak psa od trápení ochránit. Proti takovéto bolesti většinou velmi účinně pomáhá nové štěňátko, které si je velmi podobné s bývalým psem.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.