Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Do léta vstupte v overalu

Mnozí si myslí, že overal si největším boomem už prošel, ale není tomu tak. Letošní léto se k těmto módním kouskům hlásí s velkou vervou a vypadá to, že právě tohle léto je pro overal tím nejlepším. Mnoho z vás už nějaký ve skříni určitě schovává, tak se nebojte a vyjděte s ním do světa.

V jednoduchosti je krása

Výběr overalu není nic jednoduchého, protože vám musí sedět nejen kvůli pohodlí, ale také kvůli postavě. Je naprosto zbytečné, abyste si kvůli modernímu kousku přidávala několik kilo či let navíc, a proto existuje velká škála střihů i barevných kombinací. Ovšem určitě víte, že v létě budou hitem květinové vzory, ale to určitě neplatí pro overal, protože u tohoto kousku byste se právě velkým vzorům měli vyhnout. Vzhledem k tomu, že je to jedná část, která vás celou obleče, je lepší sázet na něco jednoduchého a klasického. Naprostým ideálem jsou jednobarevné overaly anebo ty, na kterých je jen velmi malý a jednoduchý vzor.

Kousek pro každou generaci

Pravdou je, že pokud si vyberete ten správný overal, tak si jej klidně můžete půjčovat s maminkou a klidně i babičkou, protože overal je moderní kousek, který se hodí do úplně každé generace. Na rozdíl od různých extravagantních a odvážných kousků, do overalu může opravdu kdokoliv. Navíc když zvolíte správný střih, tak můžete mít jakékoliv rozměry a stejně budete sexy, protože správný overal udělá parádu na každé postavě.

Vyřádíte se na doplňcích

V případě, že si opravdu zvolíte jednobarevné overaly, což je opravdu super volba, tak se můžete, jak se říká vyřádit na detailech a doplňcích, protože jednobarevné kousky se perfektně kombinují i s výraznými doplňky. Overal lze výborně kombinovat s velkými šperky, různými kabelkami a dokonce se nemusíte bát ani batůžku na zádech. Stejně tak si můžete vzít jakýkoliv druh obuvi a nic nepokazíte. V létě k nim doplníte vhodné sluneční brýle a můžete vyrazit.

Do města i do společnosti

Velkou výhodou overalu je v tom, že z něj můžete mít krásný sportovní kousek do města, ale stejně tak z něj uděláte i vhodné oblečení na společenskou akci. Všechno záleží na doplňcích. V případě, že overal zkombinujete s teniskami a džínovou bundu, máte spíše sportovní oděv do města. Ovšem když k němu dáte lodičky na podpatku a do ruky si vezmete psaníčko, doplníte to nějakým vkusným šperkem, tak klidně můžete vyrazit na společenskou událost, která vyžaduje společenské oblečení.

Všechno má svůj rub i líc

Každopádně, že na všem úžasném a krásném najdete i něco negativního. Co se týče právě overalu, můžeme za jeho negativní prvek považovat nepraktičnost. Jedná se o situaci, kdy budete nutně potřebovat na toaletu, zejména například když budete mít zrovna zažívací problémy či nachlazený močový měchýř a podobně, protože při příchodu na záchod, musí celý overal dolů. Rozhodně si dá na to zvyknout anebo v případě, že máte potíže přechodné, tak si v dané době vezmete jiný trendy kousek a vyřešíte to diplomaticky.

Overal je vysoce módní prvek, který bude vévodit i letošnímu létu, tak pokud jej ještě nemáte, honem si pro jeden běžte, protože tento kousek sluší všem!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.