Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Horoskopy

Jak si vyložit sny

Sny mohou být jakékoliv a to jak hezké, tak ošklivé, můžeme v nich zavzpomínat na to, co bylo, sny mohou být také velmi tajemné, zmatené, ale i erotické. Sny nás dokonce mohou před čímkoliv varovat, nebo vyvolat příjemné pocity. Ve snech můžeme hledat i hlubší smysl.

Je vědecky prokázáno, že lidé dávají skrz své sny proudit své sny, emoce, potřeby a touhy. Někteří  lidé, dokonce mají sny černobílé a takových lidí je dokonce až 30%. Možná si myslíte, že si pamatujete celý sen, ale není to tak. Odborníci se shodují na tom, že sny, které si pamatujeme, jsou jen zanedbatelnou součástí toho, co se nám skutečně zdá.

Nejen lidi, ale zvířata sní a všimnout si toho můžete, když váš domácí mazlíček spinká a všelijak sebou hází, snaží se utíkat, nebo i štěkat. Každému se zdají sny a ty jsou spojené částečně i  s reálným životem v bdělém stavu, někdy ale  také mohou tyto sny být naprosto nereálné a mohou pocházet z minulého života. Snění má vždy jiný charakter. Někdy jsou si sny i podobné, kdy se nám mohou vracet a zdát opakovaně. Toto má svůj význam. Rozhodně to není jen tak. Po usnutí se nám promítá film našeho života za zavřenými víčky. Je to film, jehož jsme sami režiséry.

Někdy si můžeme nechat sen vyložit, nebo si jej vyložit sami proto, abychom si objasnili fakt, co se nám vlastně zdálo. Uvidíte, že přijdete na kloub tomu, o co jste se snažili. Sny jsou pro nás jedna velká záhada a my se v nich často vůbec neorientujeme. Nevíme důvody, proč se nám zdají, ale víme, že se v nich nacházíme a prožíváme je, přičemž po probuzení se zase vracíme do reality, kterou žijeme. Pokud nás trápí problémy v našem životě, pak je jasné, že se tyto problémy proplétají s našimi sny a zdá se nám o nich. Někdy se může zdát, že své problémy ve snu i vyřešíte, nebo přijdete na to, jak se k celému problému postavit.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.