Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Hledáte kromě luxusu i klid? Bydlení v Chuchli nabízí obojí

Když se řekne luxusní bydlení v Praze, představíme si každý něco jiného. Pro někoho to může znamenat byt uprostřed historického centra, odkud to bude všude blízko. Ne každému ale vyhovuje žít uprostřed dění, vidět z okna v jakoukoliv denní či noční dobu davy lidí a být obklopen všudypřítomným hlukem.Vily-psh-28 (1)

Máte raději klid a chcete mít v okolí vašeho bydliště dostatek zeleně a možností, kam vyrazit na procházku? Bydlení na vysoké úrovni můžete sehnat i v některé z okrajových částí hlavního města. Kromě toho, že i zde najdete moderní a prostorné domy, tak získáte dostatek vytouženého soukromí.

Vkusné bydlení s výhledem

K luxusním projektům patří například rezidenční čtvrť Vily Chuchle, která se – jak ostatně napovídá název – nachází ve Velké Chuchli. Tato městská část Prahy leží na jihozápadě metropole, přímo na levém břehu Vltavy.

Za vilových resortem stojí uznávaný ateliér A69 – architekti, který vede Boris Redčenkov. Tito autoři se mohou chlubit cenou Grand Prix architektů, což ostatně poznáte i na exteriéru a interiéru chuchelských vil. Pro tyto stavby je typická jednoduchost, vzdušnost a praktičnost.

Kromě vkusného designu vás jistě zaujme, že součástí většiny vil je terasa s výhledem na Modřany a rozlehlá zahrada. Pokud se vám tedy nebude chtít na výlet po okolí, můžete si odpočinek v zeleni dopřát i přímo za vašim domem.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.