Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Horoskopy

Proč se vydat ke kartářce

Zajímá vás váš osud a přemýšlíte, jak se bude vyvíjet? Máte doma problémy, nebo řešíte problémy v zaměstnání a nejste si jisti, jak to celé dopadne, potřebovali byste nakouknout pod pokličku vaší budoucnosti? Pak se na svůj osud můžete zeptat karet, které vám ukáží co vás čeká. Určitě vám neřeknou zcela jasně, kdy koho potkáte, nebo do jaké firmy nastoupíte, ale ukáží vám směr, kterým se vydáte, což vám může situaci usnadnit. Stojíte například před důležitým rozhodnutím a řešíte co dál? Pak se klidně můžete poradit s kartářkou a nechat si vyložit karty.

Rádi byste znali odpověď na otázky, které jsou pro vás záhadou? I na to karty umí odpovědět. Dokáží vás nasměrovat a možná se vám po jejich vyložení i dost uleví. Alespoň já to tak mám. Když řeším něco, co mě skutečně trápí a nevím jak dál, karty mi ukáží cestu a já i přesto, že jsem šla ke kartářce plná strachu, od ní odcházím v klidu. Nevím proč, ale zatím to tak vždy bylo. Pokud si chcete nechat vyložit budoucnost, pak ale navštivte takovou kartářku, o které jste slyšeli dobré věci a která výkladu skutečně rozumí.

Musím říct, že jsem takovou objevila a jsem za ní ráda. Není ani moc drahá a výklady od ní mi vycházejí. Zeptat se můžete na cokoliv. Na lidi, které máte kolem sebe, na svou budoucnost, na to, co vás čeká v nejbližší době, ale i na to, co bude až za dobu delší. Nikdy se neptejte na to kdy umřete, na to by vám ani správná kartářka neměla dát odpověď. Ptejte se na věci reálné, které vám k něčemu budou a ne na to, co by vám mohlo ublížit. Pokud se jdete ptát na svou budoucnost, mějte u sebe tužku a papír a dělejte si poznámky, protože kartářka toho na vás může vychrlit opravdu mnoho a vám se může stát, že půlku z toho pak hned zapomenete. Do poznámek se pak můžete kdykoliv doma v klidu podívat.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.