Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jak mít bílou pleť

Je vaše pleť tmavší a vy byste si ji přáli mít bělejší? Jak toho docílit? Pozor na přehnané bělení, své by o tom mohl vyprávět i Michael Jackson, kdyby tu byl ještě mezi námi. Jistě jsou typy a triky, kterými pleť lze vybělit. I když jsme národ, který nemá tmavou pleť rád, tak i tak je víc takových, kteří si přejí pleť spíše ztmavit, než zesvětlovat, ale i na samotné zesvětlení existují přípravky.

První řadě si pořiďte vybělující sérum a krém. Sérum nanášejte vždy pod krém, používejte na den i noc. Tento typ krému vaši pleť vybělí a nabízí ho například firma Evelin, dražší je pak taková bělící řada od kosmetické značky Orlane. Ta navíc slibuje i zpevnění pleti, takže vaše pleť nebude jen vybělená, ale také pevná.

Pokud chcete aby vaše pleť byla světlejší, používejte make-up a pudr světlejší barvy, ale ne o moc. Dolaďte tvářenkou barvy hnědé. Koupit si také můžete perlový bělící noční krém, což je hladký perlový prášek smíchaný s bělícím kořením. Ten vám také dodá na bělosti vaší pleti.

Dokonalý make-up však umí divy a díky němu dokáže být vaše pleť naprosto bezchybná, ať je tmavší, či světlejší. Chcete-li mít světlejší pleť pak se jistě vyhýbejte slunci a používejte velmi vysoké faktory a to 50 a výše. Na trhu je k dostání i faktor 100.

V kurzu není pleť úplně bílá až zelená, ale zlatá střední cesta. Ono se říká, že kdo je hodně bílý, tak touží být tmavý a naopak lidé s tmavší pletí si přejí, aby mohli být světlejší. Pokud vás však trápí pigmentové skvrny, které byste si přáli vybělit, tak i na ty existují krémy.

Krémy můžete zakoupit jak volně, tak i na lékařských předpis. Kožní lékař, či dermatolog vám nejlépe poradí, jak se pigmentových skvrn zbavit a jak jim čelit. Je opět důležité používat krémy s vysokým faktorem a spíše se slunci vyhýbat.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.