Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Snažíte se o krásné, lesklé vlasy? Mějte je.

Po dokonalé hřívě touží každá z nás, ať už jsou vlasy rovné, vlnité či kudrnaté. Dodání lesku a síly vaší hřívě slibuje téměř každý šampon, výsledky se ale nedostavují? Vyzkoušely jste už mnoho a vaše vlasy jsou stále oslabené, lámající se a bez lesku? Budete-li pečovat o vlasy následujícími postupy, během pár týdnů budou vlasy nejen vypadat mnohem zdravěji.

Stejně tak jak se staráte o vaše zuby, nehty, obličej i vlasy si žádají určitou péči. Najděte si každý týden pár hodin, kdy budete vlasy hýčkat. Nejprve si vlasy pečlivě umyjte. Vlasy namočte, nejlépe si celou hlavu ponořte do vody. Naneste šampon, jestliže nenapění, znamená to, že vaše vlasy byly mastné. První dávku šamponu smyjte a aplikujte jej podruhé. Se zakloněnou hlavou šampon vymyjte a do délek naneste kondicionér nebo vlasovou masku, která je doporučována více. Obsahuje více vitamínu prospívající vašim vlasům, díky ní se můžete obejít bez kondicionéru.

Umyté vlasy nechejte půl hodiny zabalené v osušce, poté pořádně promastěte pokožku hlavy i vlasy po celé jejich délce a nechejte působit. Kokosovým olejem můžete natřít celé tělo. Máte-li dostatek času, nechejte kokosový olej působit až tři hodiny, pak je opět umyjte šamponem a nezatěžujte je žádnými dalšími vlasovými přípravky, nechejte je samovolně uschnout. Vaše vlasy budou díky kokosovému oleji hezky uhlazené, ne však zplihlé. Navrátí vašim vlasům lesk, výsledek je viditelný hned po prvním použití. Budete-li vlasovou kůru praktikovat každý týden, stane se pro vás vlasová péče naprostou rutinou. Díky viditelným výsledkům vás bude bavit pečovat o své vlasy.

Až vaše vlasy uschnou, můžete do nich vmasírovat vlasový olej, které je ke koupení v každé drogerii, vybírat můžete z velké spousty značek. Snažte se nepoužívat příliš mnoho vlasových přípravků, jako jsou stylingové gely atp. Vlasy jsou jimi zbytečně zatěžovány, proto, pokud se bez nich můžete obejít, úplně je vynechejte.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.