Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Staňte se múzou, za kterou se ohlédne každý muž

20160927175129

Není to tak těžké, stačí se o sebe jen trochu starat. Už jste slyšeli, že základem krásy je zdraví? Má to něco do sebe. Žena, překypující zdravím, je krásná vždy, záleží už jen na vkusu muže. Bohatá a lesklá hříva vlasů, zářivá pleť a k tomu kapka neobvyklé vůně z vás udělá bohyni!

Co můžete udělat pro své zdraví a tím i krásu? Především se zbavte toho, co vám škodí. Nepřehánějte to s alkoholem, zkuste přestat kouřit, pijte dostatek vody a jezte více zeleniny a ovoce. Pokud víte, že vám škodí určité potraviny, vysaďte je. Neméně podstatné je to, že v kosmetických přípravcích se do vašeho těla také dostává mnoho škodlivin. Různé parabeny, chemické látky obsažené v kosmetice se dlouhodobým používáním ukládají v těle a mohou se objevit alergie v podobě kožních onemocnění. Z těchto a mnoha dalších důvodů je lepší 100% BIO kosmetika, na kterou když si jednou navyknete, už nikdy více nebudete muset řešit nepředvídatelné reakce vaší pokožky na různé látky.

Vyživujte svou pleť zevnitř i zvenčí. Alespoň jednou týdně si dopřejte masku na pleť a relaxujte ve vaně, výživu dopřejte i svým vlasům. Nezapomeňte na pravidelnou očistu pleti obličeje, odličování před spaním by mělo být absolutní samozřejmostí. A nakonec, nepřehánějte to s kosmetickými přípravky. Přehnané experimenty mohou pleti škodit stejně jako příliš mnoho slunečních paprsků.

Abyste se pro muže staly neodolatelnou, musíte být něčím charakteristická, jedinečná. Nikdo nechce být kopií toho druhého. Chce to zachovat si vlastní styl, image sebevědomé ženy, která ví, kam patří a co chce. Právě k tomu vám dopomůže kapka oblíbeného parfému pro dámy. Dnes už je značek na trhu nespočet, vybrat si tu svou určitě nebude problém. Pokud toužíte po absolutní jedinečnosti, vyberte si vůně od anglického výrobce parfémů, autoparfémů a vůní do domácnosti Santini. Francouzské a italské ingredience nejvyšší kvality vám dodají luxusní pocit a vydrží po celý den, kamkoli se pohnete. Nechybí ani parfém s feromony, které jsou zárukou toho, že žádný muž ve vaší blízkosti nezůstane vůči vám lhostejný. Dopřejte si tento skvělý pocit absolutní moci nad opačným pohlavím!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.