Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Uklidňující wellness procedury si užijete doma! Jak na to?

Ne, rozhodně nemusíte každý den pracovat jako robot do chvíle, kdy se vyčerpaná svalíte do postele. Každý den si zasloužíte být hýčkána! I to si ale musíte zajistit sama. Manžel vás možná jednou za čas láskyplně hladí, občas i namasíruje chodila. Jenže musíte ho prosit. Když prosíte často, dočkáte se z jeho strany jen výmluv. Nevnucujte se, protože zařídit si domácí wellness není vůbec nic složitého!

Rychlá přeměna koupelny ve wellness místnost

Vířivku hravě nahradí obyčejná vana. Kupte si vonné svíčky s intenzivní vůní. Hodí se růže, vanilka a levandule. Zapalte je. Na malý stoleček nebo okraj vany si připravte váš oblíbený drink. Může to být sklenička vína, čerstvý džus nebo i domácí mojito. K tomu ještě nějakou chuťovku, například mandličky. Ještě si zapněte relaxační hudbu. Už jen stačí napustit horkou vodu (klidně až po okraj vany, voda přece nestojí svět).

Zaměřte se na vlastní potřeby

Už byste se chtěla ponořit do horké vody? Nespěchejte. Aby byla koupel blahodárná, pořiďte si i pomocníky, kteří zkrášlí vaše tělo. Pokožce prospěje, když ve vodě bude mořská sůl do koupele. Skvělá je také přírodní egyptská lufa. Slouží k důkladnému mytí celého těla. Protože je tvrdší, dochází současně k masáži a optimálnímu prokrvení pokožky. Uplatňuje se také v boji proti celulitidě. Podobný efekt má přírodní mořská houba. Pokud vás trápí ztvrdlá kůže na patách, bude se vám hodit přírodní vulkanická pemza. Pořiďte si zkrátka takovou výbavu, která vám pomůže zušlechtit vaše tělo. Chybět samozřejmě nesmí přírodní kosmetika. Obsahuje pro pokožku přirozenější látky. Díky tomu bude pružná a zdravá.

Nákup na jednom místě

Na závěr se hodí tip, kde vše nakoupit. Podívejte se na www.homespa.cz, mají zde vše potřebné. Obchod kromě kosmetiky a jiných wellness potřeb nabízí i zdravé potraviny či doplňky stravy. V sortimentu je například i quinoa, u nás méně známá alternativa kuskusu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.