Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Správný pitný režim s těmi správnými pomocníky

Naše tělo je z největší části tvořeno vodou. Tu mu tedy musíme každý den poctivě doplňovat, aby mohlo dobře fungovat, nebyli jsme unavení, nebo aby naše kůže nebyla suchá. Správně bychom denně měli vypít mezi 2-3 litry čisté vody. Problém však je, že ne každá voda v domácnostech je kvalitní. Některá je příliš přechlorovaná, obsahuje nečistoty a další látky, které našemu tělu vůbec neprospívají. Jak si však v pohodlí domova vytvořit dobrou a kvalitní vodu, která bude mít lepší chuť i složení? Společnost Orava pro vás má řešení!

Filtrační konvice Orava

Skvělou možností, jak si doma připravit vodu vhodnou k pití, je pořízení filtrační konvice. Filtrační konvice Orava WF-25 vám poskytne čistou a vysoce kvalitní vodu vynikající chuti, kterou můžete použít na přípravu pokrmů i k samotnému pití. Pokud budete používat tuto vodu i pro vaření ve varné konvici, bude se vám v ní méně tvořit vodní kámen. Filtrovaná voda totiž snižuje její tvrdost, upraví také její zásaditost a redukuje obsah těžkých kovů. Objem konvice je 2,4 litrů. Filtr filtrační konvice WF-25 má 4-stupňovou technologii. Ta zajistí, že bude kvalita vody velmi vysoká a dopřát si ji budou moci i miminka a těhotné a kojící ženy. Filtrační konvice Orava WF-25 má úzký tvar, je tedy možné ji dobře zasunout do dvířek lednice, abyste v letních měsících měli vodu hezky vychlazenou. Konvice má na sobě umístěný elektronický kalendář, který vás upozorní na včasnou výměnu filtru. Filtrační konvici si můžete zakoupit na www.orava.cz

Výměna filtrů je opravdu jednoduchá. Po výměně si můžete všimnout, jak se nečistoty usadily ve filtru a vy jste je tak nemuseli vypít v klasické nefiltrované vodě. Výměnné filtry Orava WF-filter se dají zakoupit také na internetovém obchodě společnosti Orava za 359 Kč. V balení se nachází 3 kusy filtrů. Tyto filtry jsou kompatibilní i s filtry a filtračními konvicemi BRITA.

Dopřejte svému tělu to nejlepší, co můžete. Filtrační konvice s náhradními filtry Orava WF-filter je vhodná pro všechny, kteří se zajímají o své zdraví. Darovat ji lze jako hezký dárek k narozeninám či pod stromeček.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.