Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Usínejte pod Eiffelovkou nebo za svitu měsíce

Je vám jedno, v čem usínáte, protože vytuhnete do pěti minut od lehnutí do postele? Potom vás bude zajímat určitě aspoň to, v jakém prostředí se probouzíte. Každý rád začne nový den v povlečení z příjemného materiálu a s hezkým vzorem.

Všichni víme, že ráno dělá den, a první, co ho může ovlivnit je bezpochyby výhled hned po otevření očí. A co vidíte jako první? Povlečení.

Moderním trendem jsou 3D vzory

Aktuálně jsou v kurzu florální motivy či černobílé vzory. Krok vedle určitě neuděláte ani s nesmrtelnými proužky. Nicméně největším hitem je 3D povlečení. Pomocí fototisku jsou na něj vyvedeny motivy, které vypadají jako živé. Můžete se doslova dotknout vršku Eiffelovy věže, usínat ve vesmíru nebo položit hlavu vedle tygra.

Parádní pro děti i dospělé

Mohlo by se zdát, že povlečení s fototiskem zaujme především děti, ale opak je pravdou. Kromě čistě dětských vzorů se v nabídce mnohých obchodů nachází i věkově neutrální motivy. Velký výběr má například e-shop RodinneBaleni.cz, v jehož sortimentu najdete třeba povlečení 3D se světovými metropolemi. Vypadají opravdu, jako kdybyste je přímo navštívili.

Nezapomeňte na materiál

Při výběru povlečení byste se však neměli nechat ovlivnit jen překrásnými motivy. Neméně důležitý je materiál. Fototisk se většinou používá na bavlněné povlečení, které je univerzální. Příjemně hřeje a v létě saje pot. Dejte si ovšem pozor na kvalitu bavlny. Napodobeniny z umělých vláken o výhodné vlastnosti přicházejí.

Povlečení pod stromeček

Povlečení s unikátním vzorem může koneckonců posloužit i jako vánoční dárek. Soustřeďte se na výběr správné velikosti (někdo má atypickou peřinu či polštář) a motivu. U milovníků sci-fi zabodujete třeba s hvězdnou oblohou a dalekými galaxiemi. Další povlečení 3D v akci už jistě vypátráte sami. Ve kterém by se líbilo usínat vám?

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.