Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

5 tipů na dárky, které překvapí každého

Přemýšlíte nad dárky a nemůžete nic vymyslet? Podívejte se na dárky, které potěší každého. Vyberte ten nejvhodnější a udělejte svým blízkým a rodině radost. Pokud chcete, aby vaše dárky protějšek opravdu potěšily, tak je vybírejte s dobrou náladou a jejich nákup si užívejte.

1) Dárky k počítači

Kdo z nás nemá doma počítač? Mnozí na počítači pracují denně, děti na něm tráví spoustu času a mnohdy je potřeba počítač i ke studiu. Veškeré tyto činnosti můžete svým blízkým zpříjemnit. Z široké nabídky eshopu darkyhry.cz můžete vybrat originální USB lampičku, flash disk ve tvaru kytary nebo také USB ohřívač nápojů.

2) Dárky do auta

Stejně jako počítač má většina z nás doma i auto. V zimě řidiči ocení například zateplenou škrabku na okna. Milovníky aut můžete překvapit vtipným kosmetickým balíčkem, vtipným hrnkem nebo skleněnou placatkou. K praktickým dárkům patří USB nabíječka do auta, protiskluzová podložka, transmitter a také alkoholtester.

3) Zdraví a krása

Darkyhry.cz nabízí široký výběr dárků, které se týkají zdraví a krásy. Pokud chcete obdarovat zamilovaný pár, tak jim můžete pořídit sadu horkých kamenů, nahřívací polštář nebo drbátko na záda. Každou ženu potěší také zrcátko do kabelky, na výběr je množství vtipných a milých motivů. Krásu ženy pak podpoří magické natáčky. V nabídce najdete také dárky pro sportovce, překvapte je švihadlem s počitadlem nebo rotačním diskem.

4) Dárky do domácnosti

V kategorii dárků do domácnosti nečekejte žádné nudné dárky. Z praktických dárků si můžete vybrat hrnečky s různými motivy, držák na víno nebo oblíbený lis na plechovky. V létě pak oceníte vtipné formičky na led. V domácnosti by neměly chybět hodiny. Nabídka hodin je opravdu široká a rozmanitá, vybrat si můžete originální, vtipné, jdoucí pozpátku a také erotické hodiny.

5) Hračky a hry

Každého potěšíte hrou, hračkou nebo hlavolamem. Ať už sháníte dárek pro děti, pro studenta, pro ženy nebo pro muže, tak v této kategorii vyberete pro všechny. Mezi oblíbené hry patří alkoholové piškvorky, lodě i alkoholový golf. V nabídce nechybí ani kostky a karetní hry. Děti potěšíte veselými hrami, logickými a poznávacími kvízy a také nabídkou rodinných her. Z erotických her si pak můžete vybrat Francouzskou hru lásky, Harašeníčko, Experimenty a další vzrušující hry, které okoření každý vztah.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.