Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Jak namalovat velikonoční vajíčka

Velikonoce se blíží a my přemýšlíme o tom, jak velikonoční vajíčka namalovat, aby byly originální a jiné, než loni. Máte doma staré laky na nehty, které již nebudete používat? Pak je využijte k malování vajec. Vezměte si misku s vodou, nakapejte do ní různobarevné laky a ty pomocí špejle lehce promíchejte tak, aby se vám barvy neslily v jednu. Udělejte zajímavý duhový závoj a do něj pak vajíčka položte. Stejným způsobem pak můžete nalakovat i své nehty, které vám mohou ladit s velikonočními vajíčky a mohou tak být veselé. Dobré je mít už při této aplikaci barvy na vejce, vajíčka již vyfouknutá a zavěšená na mašličce, nebo na špejli. 

Použijte k barvení gumičky

Gumičky můžete použít k barvení. Omotejte gumičky kolem vajíčka a klidně to mohou být gumičky, které jsou různě široké. Důležité je, aby byly pevně k vajíčku přichycené, takto je potom můžeme ponořit do barvy a po zaschnutí z vajíček gumičky sundat. Další metoda, která je velmi zajímavá, je omotat vajíčka vlnou. Jak na to? Vajíčko po celém povrchu potřeme lepidlem a poté omotáváme provázky různé barvy.  Bude to vypadat velmi zajímavě a originálně a takové vajíčko můžete mít klidně i jako dekoraci. Nápadů jak ozdobit velikonoční vajíčka je hodně. Mezi další takový skvělý a originální nápad, patří ubrousková metod a, díky které můžete polepit vajíčka ubrousky s různými motivy.

Jak upravit vajíčka pomocí ubrousků?

Je to velmi jednoduché, stačí, když si koupíte ubrousky s motivy, které byste chtěli mít na vajíčkách a podle toho pak ozdobte svá vajíčka. Stačí mít ubrousky, lepidlo a to je vše, co budete potřebovat. Klidně pak vajíčko můžete doplnit i kouskem slámy, nebo něčeho podobného. Vyrobíte si tak snadno a jednoduše krásná vajíčka. Dost možná nemáte fantazii na to udělat si zajímavá velikonoční vajíčka a postupy na to, jak si je vyrobit, se vám zdají i tak složité. Pak stačí koupit barevná vajíčka v obchodě a nalepit na ně samolepky s velikonočními motivy.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.