Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Usnadněte si rozchod

Rozchod není vůbec příjemná věc a není příjemná ani pro jednu stranu. To znamená jak pro rozcházejícího se, tak i pro toho, kdo dostává kopačky. Jak usnadnit rozchod? Pokud chcete do svého života nového partnera, pak musíte nejprve zařídit to, aby z vašeho života odešel ten stávající.

Usnadnit rozchod není jednoduché, ale pokud třeba víte o své kamarádce, či kamarádovi, kterému se váš partner líbí, pak je spolu seznamte. Třeba mezi nimi přeskočí jiskra a vy tak budete mít snadnější rozcházení a váš partner taktéž.

Pokud to jde počkejte až si partner/ka najde někoho nového. Tímto rozchod taktéž usnadníte. Rozchod není příjemný už jen proto, že jste spolu zažili plno příjemných, ale i nepříjemných chvilek, máte společné zážitky a tak máte i na co vzpomínat.

Pokud však jeden z vás lásku k druhému necítí, není důvod ve vztahu dále zůstávat, ale je čas hledat nový způsob života. Musíte to rozseknout a rozejít se. Určitě je to bolestivé a to právě proto, že jste spolu nějáký čas byli, možná máte i společné děti, což bývá ještě horší, ale život je takový.

Zkuste se rozejít v dobrém a zůstat přátelé, protože to je taktéž důležité. Nenávist k druhému by vás zbytečně ničila. S bývalým přítelem, nebo přítelkyní si občas můžete napsat, nebo nikam vyrazit, aniž by to něco znamenalo. Toto však může vadit novému příteli, nebo přítelkyni, tak si na to dejte pozor.

Možné je i to, že se rozejdete a najednou zjistíte, že bez dotyčného nemůžete být a opět se k sobě vrátíte. Možná vám právě rozchod otevře oči a vy zjistíte, že právě opouštíte někoho, kdo je vlastně pro vás tím pravým a chcete s ním být po zbytek života. I takové situace se dějí.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.