Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Má potíže s erekcí? Nenechte ho v tom samotného

Když se dva milují, není co řešit! Toto rčení je poměrně známé, nicméně ne bohužel plně pravdivé. V mnohých případech se ve vztazích totiž může přihodit cokoli. Nepříjemnosti se mou týkat nejen toho, jak si dva lidé skutečně rozumí, ale bohužel i intimní oblasti. Jestliže trávíte se svým protějškem krásné chvíle, určitě toužíte po milování se s ním. Fyzický kontakt je nezbytný! Jestliže ale muž zklame, je všechno rázem ztraceno. Dysfunkce v oblasti erekce není pouze záležitostí mužů. Často za vším tkví i potíže při komunikaci.

Mluvte s ním o všem!

Je to právě komunikace mezi partnery, jež patří mezi nejdůležitější součástí celého vztahu. Pokud se před vámi muž stydí, s největší pravděpodobností se na jeho psychice bude muset něco změnit. Celý problém může být ukrytý pouze v hlavě! Pánové mohou mít třeba přirozený stud, anebo naopak vyžadují vytvoření speciální atmosféry při milování. Červená krajka, svíčky, pohoda ve vířivce. Toto je jen součást výčtu potřeb, které mohou být jakýmsi uvolňovačem atmosféry. Mnozí muži mají rádi také nejrůznější méně tradiční sexuální polohy a aktivity. Nebojte se a zeptejte se i toho svého!

Pomoc přímo z přírody existuje

V každém případě není od věci podívat se po nejrůznějších doplňcích stravy, které mohou pomoct. V přírodě existují látky, jež se od nepaměti používají právě za účelem podpory topořivých tělísek v penisu. Mnohé z těchto doplňků jsou k dispozici i bez lékařského předpisu. Typická je například Kamagra Oral Jelly obsahující podpůrnou látku sildenafil.

Pošlete ho k lékaři

Každý muž má svou hrdost a její překonání je pro něj mnohdy doslova nereálné. Vy jej ale zlomíte. Udělejte na něj hezké oči a ukažte mu, že vám skutečně na jeho zdraví a sexuální svěžesti neskonale záleží. Třeba si sám velmi rychle uvědomí, že se dostal do situace, již je nutné co nejrychleji a nejefektivněji řešit.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.