Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Modrá je dobrá, a nejen pro blondýnky!

Kdysi ve světě módy putovala zpráva, že modrá sluší blondýnkám. Pravdou je, že na ženách s blonďatými vlasy, pěkně vynikne, avšak modrá barva sluší každé ženě. A v případě, že si chcete koupit na léto nové šaty a nevíte, jakou barvu zvolit, měli byste určitě sáhnout po modré, která bude trendy právě letošní léto.

Padesát odstínů modré

Trendy modrá je poměrně široký pojem, protože tato barva může mít hned několik odstínů a rozhodně jich není málo. Velkou výhodou je, že trendy budou úplně všechny, takže můžete sáhnout po azurově modré až po tmavě modrou a stejně neuděláte krok vedle. Samozřejmě, záleží na tom, jaké barva vám víc vyhovuje či která se vám více líbí. Pokud budete hledat modrou dle praktičnosti, tak byste měli raději sáhnout po světlejších odstínech, protože jak se říká, sluníčko nejvíce pálí do tmavých barev, ale na druhou stranu tmavá barva schová nějaké to kilo navíc, takže záleží také na vašich tělesných proporcích.

Třetí univerzální barva?

Říká se, že univerzální barvy jsou bílá a černá, protože je to klasika, s kterou se dá cokoliv kombinovat, a nikdy nemůžete nic pokazit. Pokud by se našla nějaká třetí univerzální barva, tak by jí mohla být právě modrá. Krásná barva, která není příliš výrazná a lze jí krásně zkombinovat s úplně kteroukoliv jinou barvou, což je pro tohle léto přínosné, neboť se nebudete muset obávat, že byste špatným výběrem udělali módní faux pas.

Modré kousky v šatníku

Ať už vezmete na sebe jakýkoliv modrý oděv, tak uděláte dobře, protože je trendy modrá jako barva a hodí se v jakémkoliv provedení. Klidně vezměte šaty, trička, kalhoty, boty, kabelky, úplně cokoliv. Spoustu z vás jistě modrou barvu má v šatníku a opravdu jí nosí a přitom si ani neuvědomujeme, jak moderní v létě budeme. Modrá je opravdu jednou z těch barev, které jsou poměrně oblíbené a úplně každá žena má doma nějaké rife, což je rozhodně také odstín modré. A tím pádem se v ní stačí jen více ukazovat.

Modrá v kombinaci

Často si nekupujeme pouze čistě modré šaty anebo trička, někdy to sice jde, ale je mnoho kousků oděvů, kde je modrá v kombinace buďto s nějakou barvou, což bývá nejčastěji bílá anebo s nějakými různými motivy. Nemusíte vždy sáhnout jen po námořnických proužcích, i když i ty vypadají velmi dobře, ale můžete zvolit ozdobné motivy jako je krajka. Záleží na tom, co se vám líbí, protože teď je vše dovoleno. Pravdou je, že pokud máte rádi extravaganci, tak byste v tomto případě neměli vybírat například modré šaty s nějakými divokými vzory, ale spíše neobvyklou barevnou kombinaci, například k modrým riflovým šatům si vezměte vyřvaně růžové sandálky a podobně.

Přesně jak je to v té písničce – modrá je dobrá. A opravdu je, zejména pro letošní léto! Noste modrou a budete trendy.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.