Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Oklamte čas metodou Ultraformer III

beauty-2165718_640

Stav pleti a pokožky dokáže výrazně přidávat, ale také ubírat roky. Vrásky a povislá pokožka nejvýrazněji dokazují, že tok času je nezastavitelný. Mladistvě vypadající pokožka je proto snem nejedné ženy, ale také mužů. V čem je metoda Ultraformer III unikátní a s čím si poradí? Pojďme společně nahlédnout pod pokličku tajemství nejnovější neinvazivní metody liftingu pokožky obličeje Ultraformer III.

Jak Ultraformer III působí?

Ultraformer III je nejmodernější metodou liftingu pokožky obličeje a těla. Tato metoda je založena na mikro a makro koncentrovaném ultrazvukovém vlnění (MMFU). Její unikátnost spočívá v odhalení a následném řešení problému, ať už se skrývá ve svrchních nebo hlubokých vrstvách pokožky, na obličeji nebo na těle. Ve chvíli, kdy energie při ošetření proniká hluboko do pokožky, působí na kožní a tukové tkáně a také na svaly. Při stahování svalů a s pomocí stimulace kožních buněk, jež má za následek produkci kolagenu, dochází k výraznému liftingovému efektu.

Viditelný výsledek po jediném ošetření

Díky neinvazivnímu liftingu Ultraformer III dochází k redukci vrásek, pozvednutí a zpevnění kontur obličeje i zpevnění pokožky, které vede k tvarování těla. Po jediném ošetření je pokožka pevnější a pružnější, působí zdravě a omlazeně. Výsledek je znatelný okamžitě po ošetření. V následujících třech měsících jsou viditelné výsledky ještě markantnější. Výsledný efekt přetrvává až po dobu dvou let.

Ošetření jakékoliv části těla

Ultraformer III , který funguje na principu ultrazvukové technologie, je vhodný k ošetření jakékoliv části těla. Působí vždy jen v místě příčiny, ať už je v hlubokých strukturách nebo ve svrchních. Pokud vás trápí povislé kontury obličeje, oblasti krku nebo bojujete s podbradkem a vráskami v oblasti očí, certifikovaná metoda Ultraformer III je odpovědí na projevy stárnoucí pleti. Velkou oblibu si neinvazivní lifting Ultraformer III získal také díky možnosti ošetření spodní strany paží, ošetření břicha po porodu a také v oblasti dolní části zad, boků, stehen i lýtek.

Exkluzivní ošetření, které jinde nenajdete

Nejmodernější lékařská technika Ultraformer III, jež využívá MMFU, je založena na nejnovějších vědeckých poznatcích. Kromě toho, že působí na jakoukoliv partii těla, má celou řadu předností. Je bezpečná, efektivní a rychlá. Samotná metoda je téměř bezbolestná a nevyžaduje následnou rekonvalescenci a speciální režim, výsledky jsou okamžité. Technika Ultraformer III je v zahraničí velmi oblíbená, u nás ji provádí jediná klinika Mediestetik.

Neinvazivní metoda Ultraformer III je maximálně účinná v případě liftingu obličeje, redukce vrásek i tvarování těla. Současná doba nabízí dříve nevídané možnosti. Odhalte je na naší klinice.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.