Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená

Vyrazte za romantikou do hotelu Karlštejn

Chcete svou drahou polovičku překvapit výletem a potřebujete si užít společné chvíle romantiky? Není nad čím váhat, zamiřte na Karlštejn. Blízkost nejkrásnějšího hradu v ČR, luxusně zařízený pokoj a blahodárná wellness procedura dokáží divy.

Ubytování v luxusu na historickém místě

Přivítá vás Romantický hotel Mlýn Karlštejn, který na břehu řeky Berounky stál ještě dříve než hrad, který se tyčí nad ním. Původně to byl mlýn, dnes budova slouží jako luxusní hotel zejména pro zamilované páry. Může se dokonce pochlubit několika tituly v soutěži o nejlepší svatební místo roku. Hotel Karlštejn má celkem 21 pokojů, všechny jsou nekuřácké a je v nich k dispozici wi-fi internetové připojení. Mezi skvosty patří pokoje THE BEST ROOM HER & THE BEST ROOM HIS, které jsou vybaveny stylovým nábytkem, dominantou pokoje je obrovská manželská postel, speciálním prvkem potom volně stojící vana. Z oken se naskýtá výhled na řeku Berounku.

www.nestrezena.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_01

Romantický balíček boduje

Ubytování u Karlštejna si rezervujte na webových stránkách hotelu buď klasickou formou, nebo ve formě speciálního balíčku. Oblíbený je Romantický balíček, který zahrnuje malý dárek pro dámu, možnost servírování snídaně na pokoj, romantickou večeři, košíček s ovocem na pokoj aj. Hotel nabízí také Relaxační balíček s exkluzivním pronájmem hotelového Wellness centra s finskou saunou a vířivkou včetně láhve sektu na 1,5 hodiny.

www.nestrezena.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Uklidňující atmosféra

Hotel obklopuje rozlehlý areál, ve kterém se nachází malá Zoo a altán, kde si můžete posedět. Byla by ale škoda strávit veškerý čas na hotelu. Okolí hotelu Karlštejn nabízí plno krásných míst. Je to samozřejmě hrad Karlštejn, za návštěvu stojí také zřícenina hradu Karlík, lomy Velká a Malá Amerika, Bubovické vodopády, Koněpruské jeskyně (více o nich zde) aj. Český kras je protkán trasami pro pěší i cyklisty, je tedy jen na vás, z jaké perspektivy tento nádherný kout ČR poznáte…

www.nestrezena.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_03

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.