Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Outdoorové oblečení na kolo i běh přináší česká značka Kilpi

Sportování ve volné přírodě je vždy o něco lákavější nežli halová obdoba. Už jen tím, že jste na čerstvém vzduchu. V momentě, kdy ale nepanuje zrovna ideální počasí, potřebujete mít k dispozici kvalitní oblečení, jinak se nebudete cítit komfortně, navíc riskujete onemocnění. Vhodné outdoorové oblečení na venkovní sport představuje Kilpi.

Kilpi vyrábí sportovní věci do zimy i na léto

Česká značky Kilpi je v tuzemsku mezi sportovci stále oblíbenější. Není divu, jedná se o oblečení, které dobře slaďuje design s funkčností. Hodí se prakticky do jakéhokoliv počasí, a to včetně zimních měsíců, protože skvěle hřeje.

Letní kolekce je výrazně bohatší než v minulosti

V těchto dnech a týdnech vás jistě více zaujme nabídka letních variant. Kilpi přináší rozšířenou kolekci produktů, v níž nechybí běžecké a cyklistické oblečení. Bylo vyvinuto tak, aby svým budoucím majitelům přinášelo veškeré možné výhody. Nejenže jej oceníte z hlediska elegance, ale hlavně z důvodu, že veškeré oblečení perfektně odvádí pot a je dokonale prodyšné. Během jízdy na kole či běhání ve volném terénu se tak vaše tělo ani v teplém počasí nepřehřívá, což je obecně možná nejdůležitější vlastností pro tento druh oblečení.

Vše od bot až po rukavice

Kilpi nabízí kompletní oděvy pro běh a cykloturistiku. Zakoupit si tak můžete cyklistická trička, kraťasy, lehké bundy do nepříznivého počasí, ponožky a cyklistické rukavice. V sortimentu zboží jsou nyní navíc i špičkové běžecké a trekové boty od předních světových značek. Novinkou je pak prodej praktických cyklistických batůžků, které oceníte zejména při celodenních výletech na kole.

Pro outdoor sporty je kvalitní oblečení vždy nezbytné. Rozhodně jeho výběr nepodceňte, mohlo by se vám to vymstít v podobě nachlazení, případně i mnohem horších onemocnění. I hledisko komfortu je zásadní. Jedině s dobrým oblečením si jízdu na kole či běh řádně užijete.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.