Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Zahradní oslavy jsou nejhezčí, ale musíte mít přístřešek

ImageHandlerLidé, co slaví narozeniny v letních měsících, mají štěstí. Oslavu totiž mohou uspořádat na zahradě. Oproti domácímu prostředí nehrozí, že se v dobré náladě poničí nábytek, nemusíte doma uklízet, abyste na návštěvu udělali dojem, jak moc jste čistotní, a můžete připravit něco dobrého na grilu. Celé to ale má jeden háček. Takovou venkovní oslavu nelze pořádat bez přístřešku.

První možností je pořídit si, nebo někde vypůjčit, rozkládací párty stan. Sestavení trvá chvilku, pouze upevníte do země konstrukci a natáhnete přes ni plachtu, která se k tyčím přiváže. Tohle řešení je vhodné v případě, že nemáte na zahradě místo na trvale stojící stavbu. Stan totiž po skončení akce zase složíte. V opačném případě se však zamyslete nad nějakou stavbou trvalejšího charakteru, určitě ji využijete i jindy než v době letních oslav a setkání s přáteli.

Zahradní altánek jako oáza klidu

Vhodným zastřešením jsou klasické dřevěné zahradní altány a pergoly. Díky přírodnímu materiálu vypadají dobře na každé zahradě, cenově jsou dostupné téměř každému a svůj účel bohatě splní. Schovají vás před deštěm a poskytnou stín v horkých dnech. Záleží jen na vás, jak si je dál přizpůsobíte. Pod střechu lze umístit stůl a židle, nebo dokonce pohovku či houpací síť. Zapomenout byste neměli na květiny, moc hezky vypadají v závěsných květináčích. Dobře působí i závěsné lucerny.

Vlastnoručně sestavená pergola

Altánek či pergolu si snadno sestavíte sami. Česká firma Herold dodává nejrůznější zahradní domky pro vaši zahradu ve formě stavebnice s návodem. Najdete u nich dětské domečky, domky na nářadí, luxusní domky, které bohatě nahradí chatku, i altány.

A jelikož mají spoustu kousků skladem, začít stavět můžete třeba zítra. Babí léto byste si tedy mohli užít pod střechou svého altánku. Příští rok dopilujete nábytek i květiny a začnete pořádat nezapomenutelné letní párty.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.