Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Dobrodružství v oblacích

Balón

Darujte svým blízkým nezapomenutelné letecké zážitky! Jedná se o originální dárek pro vaše nejbližší, rodinu, přátele či kolegy. Spousta lidí sní o tom, že létají, a tímto způsobem jejich sen proměníte ve skutečnost. Zážitků ve vzduchu je celá řada, výběr závisí pouze na odvaze a přání obdarovávaného. Nechte se inspirovat nabídkou zážitkové agentury www.leteckezazitky.cz a vyberte to nejlepší dobrodružství, o kterém bude oslavenec ještě dlouho nadšeně vyprávět.

Je libo let balónem?

Vyberte si let balónem a získáte ty nejlepší vzpomínky. Tento bezkonkurenční dárek je vhodný téměř pro každého. Odehrává se totiž v milé atmosféře za doprovodu zkušeného pilota s příjemným vystupováním. Nemusíte se obávat, že si let dostatečně nevychutnáte kvůli přeplněnosti koše.

S radostí vám bude dopřáno soukromí, pokud si budete chtít let balónem užít pouze v přátelském duchu za přítomnosti pouze své rodiny nebo nejbližších přátel. Nezapomíná se však ani na novomanžele, kteří zažijí svůj zamilovaný let v neopakovatelném romantickém duchu pouze ve dvou.

Pokud máte své oblíbené místo, není žádný problém zprostředkovat z něho odlet. Věřte tomu, že let balónem bude pro vás úžasná podívaná, která dokonale splní vaše představy.

Zažít létání jinak

Vyhlídkový let je skvělým tipem pro mimořádný rodinný výlet. Možností je celá řada – upřednostňujete letadlo, vrtulník, balon či let větroněm? Nebo si dokonce troufnete i na samotné řízení letadla? Nevšední vyhlídkové lety jsou realizovány z více jak 15 lokalit v ČR, proto neváhejte a vyberte si pro vás to nejbližší či nejoblíbenější místo, které budete chtít obdivovat z ptačí perspektivy.

A co pohodový let spojit s adrenalinovým zážitkem v podobě seskoku padákem či tandemového seskoku? V nabídce je široké portfolium leteckých zážitků, tak si neváhejte vybrat ten svůj.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.