Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Vyžeňte rýmu a nachlazení česnekem – nejsilnějším přírodním lékařem

S příchodem sychravého a chladného podzimního počasí tradičně vyráží do útoku bakterie a viry, aby hodovaly na oslabeném lidském těle. Jak se proti nim účinně bránit? Nasaďte do boje zbraň z nejmocnějších, česnek. Těžko pochopitelně rozžvýkáte každé ráno před odchodem do zaměstnání dva čerstvé stroužky, úplně postačí, když denně spolknete 1 – 2 tablety Allicor. Obsahují hodnotnou česnekovou sušinu bez charakteristického zápachu.

Česnek – čistič a všemocný léčitel

Prospěšné účinky česnekových silic na zdraví lidé znají už tisíce let. Díky kombinaci vysokého obsahu vitamínů A, B a C s důležitými enzymy, stopovými prvky a minerály, jako jsou vápník, jód nebo selen, účinkuje česnek v těle jako antiseptikum a antibiotikum. Proto posílí vaši imunitu, vyléčí vás ze chřipky a nemocí z nachlazení, zbaví vás rýmy i bolestí v krku.

Tím však schopnosti česneku zdaleka nekončí. Při pravidelném užívání čerstvých stroužků nebo česnekových doplňků stravy zocelí celý organismus, který je pak proti atakům podzimních neduhů a chorob mnohem odolnější. Ničí plísně, čistí cévy od usazovaného cholesterolu a střeva od parazitů. Snižuje krevní tlak, zvyšuje sexuální výkonnost a umí toho v těle opravit a udržovat v kondici ještě mnohem více.

Mezi lidi zcela bez obav

Ale jak se říká, něco za něco. V případě česneku je to jeho typická ostrá a pro mnohé ne zrovna příjemná vůně. Naštěstí lze díky moderním metodám prospěšné látky z česnekových stroužků vytáhnout a bez zápachu je dopřát tělu v podobě snadno poživatelných tablet.

Takových, jaké jsou česnekové tablety Allicor, vyráběné unikátním šetrným postupem. Při něm dochází k oddělení sušiny se všemi důležitými látkami jako v čerstvém česneku. Po speciální úpravě a slisování do tablet se pak tyto účinné látky v těle uvolňují až při trávení. Nemusíte tedy mít žádný strach, že byste kvůli léčbě nachlazení nebo preventivnímu braní Allicoru nemohli jít do práce či do společnosti.


Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.