Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Padající období

 

Na podzim padá leccos. Na zem listí, do údolí mlha, na některé lidi deprese a na chodníky námraza. A na námraze někdy padáme bohužel i my lidé. Dávejte si tedy větší pozor, a to jak na naše melancholické duše, tak na naše křehké kosti. Z pacientů psychologických se tak snadno můžeme stát pacienty ortopedickými.

Pokud se přes veškerou obezřetnost neubráníme a podzimním plískanicím budeme čelit z tepla pohovky s neschopenkou a oteklým kotníkem nebo jiným následkem úrazu, je dobré uhlídat se alespoň v této fázi a dodržovat doporučení lékaře.

V případě, že rekonvalescenci uspěcháme nebo budeme příslušnou poraněnou část našeho těla předčasně zatěžovat, můžeme si zadělat na velký problém s přesahem přes Vánoce, a to nejen ty letošní.

Jestliže chceme být co nejdříve zase v kondici a vyvarovat se nedoléčených, věčně zlobících kotníků, těžko pohyblivých ramenou, otékajících zápěstí a bolavých loktů, kromě předepsané medikace je třeba vyslyšet doporučení lékaře i v souvislosti s hojením, narušenou imunitou a se zmírněním otoku.

Obvykle ortopedičtí a chirurgičtí lékaři doporučují zahájit enzymoterapii ihned po výkonu, a to pro zlepšení poúrazového hojení. Nejčastější dávkování je 2x denně po 7 tabletách léku Wobenzym. Tento vysoce účinný lék systémové enzymoterapie podpoří cirkulaci lymfy a krve v organismu, a tak zrychlí přísun protilátek potřebných k co nejkvalitnějšímu hojení. Pomáhá také odbourat toxické látky nahromaděné v organismu vlivem nejrůznějších chorobných stavů, a tím urychlit jejich odstranění a vyloučení.

Operatéři jsou totiž samozřejmě profesionálně i lidsky zainteresováni na dobrém hojení svých pacientů a rychlý proces rekonvalescence i spokojený pacient jsou jejich výbornou vizitkou.

A kromě rychlejšího hojení tyto enzymy dokáží i významně omezit bolestivost, která je zase palčivým problémem především pro pacienty.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.