Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Jaké značky bude váš nový vůz?

box-image-megane-1

 

Nastal čas, kdy uvažujete nad koupí nového automobilu? Nemůžete si stále mezi množstvím populárních značek vybrat? Rozhodování vám trochu usnadníme a představíme vám jedny z nejžádanějších modelů.

Láká vás dynamický styl?

Pokud nechcete splynout s davem a umíte ocenit originální design, pak vás zcela jistě osloví Renault Megane. Tento vůz je rád středem pozornosti. Upozorní na sebe ladnými tvary své karoserie a osobitými světlomety s LED denním svícením. Stylový zevnějšek podtrhují chromované prvky a 17“ disky kol. Pokud jste se dostatečně pokochali exteriérem, tak neváhejte vstoupit dovnitř.

V interiéru vozu Renault Megane byly použity pouze vytříbené materiály. Vašemu oku bude ladit nadčasová kombinace pravé kůže a kovu. Až se posadíte do maximálně pohodlného masážního sedadla, tak si pusťte hudbu. Díky špičkovému Bose Surround Sound Systemu se stane poslech vaší oblíbené hudby nezapomenutelným zážitkem.

Přeměňte představy ve skutečnost

Hledáte stylový vůz, který se hodí do města a současně se na něj můžete spolehnout i na delších cestách? Pak bude pro vás správnou volbou Renault Captur. Splňuje totiž veškeré požadavky týkající se bezpečnosti, úsporného provozu a nejmodernějších technologií. Tento nepřehlédnutelný crossover s prosklenou střechou, dvoubarevnou karoserií a výraznými LED světlomety je připraven jak na dynamickou jízdu, tak na bezpečné prokličkování městem. Prostorný interiér zajistí dostatečné pohodlí pro celou vaši rodinu.

Záruka kvality

Můžete si být jisti, že se značkou Renault rozhodně neuděláte krok vedle. Tato automobilka se soustavně zaměřuje na zvyšování kvality, neboť jejím cílem je 100% spokojenost zákazníků. Pracovníci značky Renault jsou pravidelně vzděláváni, aby uměli co nejlépe vyhovět požadavkům klientů. Máte už vybráno? Pak využijte nabídky testovací jízdy na pobočce Renault.


Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.