Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Zvažte ten správný hydratační sprej na obličej

 

Televizní reklamy, časopisy nebo třeba dobré rady kamarádů nám nabízejí desítky všemožných krémů, gelů, esencí a sprejů na obličej, které nám zaručují „prokazatelný a okamžitý účinek“ pro náš mladistvý vzhled. Co si vybrat?

Většinou nemáme moc informací o tom, bude-li takový prostředek fungovat na problematickou pleť anebo jestli bude působit i jako preventivní prostředek. Většinou je třeba to jednoduše vyzkoušet. Pokud to jenom nezabere, není to zlé, spíš nás trošku zamrzí peníze. Špatné je koupit si drahý krém, po kterém náš obličej nejenže nevypadá lépe, ale bude vyžadovat dny nebo týdny zklidnění.

Pokud jste se rozhodli udělat něco pro mladistvý vzhled, měli byste být ostražití. Žádné zázračné krémy, které vám ze dne na den uberou léta, neexistují. Mohou na chviličku zamáznout vrásky, ale za pár dní jsou tu zas. O vyloženě neblahých účincích na citlivou pleť radši ani nemluvě.

Hydratační sprej na obličej

Chcete-li si udržet opravdu mladistvý vzhled, vybírejte produkty, které vám mimo mladou a svěží pleť nabízejí i dávku zdraví. Třeba osvěžující sprej na obličej vám poskytne daleko víc než řada denních a nočních emulzí. Každopádně mají jednu výhodu – lze je mít u sebe neustále, a když cítíte, že je vaše pleť unavená, stačí minutka na toaletě nebo kdekoli a vrátíte se znovuzrozená. Hydratační sprej na obličej je základem hydratace pleti – což je jediný prostředek pro zdraví, mládí a krásu. Žádné kosmetické salóny, žádné drahé krémy nenahradí pohodové domácí aplikace pro zdraví – hydrataci.

Vyzkoušejte produkty YVY® PURE, kvalitní omlazující kúru z domova. V moderním designu, pohodlném a elegantním, bude tento produkt rozhodně hrát prim.

YVY® PURE lze zakoupit na eshopu „YVYCOM.COM [íví]“.

 

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.