Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

3 tipy pro výběr pánského trička

22594

Často se říká, že pánové stráví výběrem oblečení méně času v porovnání s ženami. Ovšem i zde existují výjimky, a mnohdy to navíc dopadá tak, že žena vybírá nejenom oblečení pro sebe, ale i pro svého partnera. Jak si tedy poradit s výběrem trička pro každou příležitost? To se dozvíte v tomto článku.

Správně zvolená velikost

Základním předpokladem úspěšného výběru je volba vhodné velikosti. Pánské tričko musí dobře sedět. Při běžném nákupu v kamenném obchodě by měla být samozřejmostí zkouška ve zkušební kabince. Výběr z internetu je možné vyřešit ověřením pomocí tabulky velikostí, kde jsou uvedeny dané míry. V zásadě však bývá značení podobné tomu, jak jsme zvyklí v obchodech. Navíc pokud přeci jenom dojde k tomu, že oblečení nesedí, je možné ho vyměnit.

Jednobarevná jednoduchost a elegance

Praktická jsou hlavně jednobarevná trika, která se dají dále snadno kombinovat s dalším oblečením. Ideální je mít ve skříni alespoň jedno obyčejné černé a jedno bílé pánské tričko. Elegantní provedení je možné podtrhnout na základě volby polokošile se stylovým límečkem. Pro běžné nošení a na sportování jsou vhodná trika s potiskem a uvolněnějšího střihu. Originální motivy jsou dobrou cestou, jak vyjádřit svůj styl a získat pohodlný, ale přesto výraznější kousek oblečení.

Vsaďte na kvalitní materiál

Vzhled i střih mohou být perfektní, ale pokud je materiál špatný, nebude nošení daného kusu oblečení příjemné. Je nutné sledovat použitý materiál a vsadit hlavně na přírodní vlákna, jako je bavlna. Ta často bývá kombinována se syntetickými vlákny pro zlepšení držení tvaru a velikosti. V zásadě by však měla převažovat, aby tričko absorbovalo vlhkost, bylo šetrné k pokožce a podporovalo přirozené proudění vzduchu. Platí to i pro všechny další kousky textilu, které se nosí v těsném kontaktu s pokožkou.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.