Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Jak depilovat intimní partie? Problém, který řeší spousta žen

BRE650_00-MI1-global-001

V současné době je takřka povinností každé ženy zbavit se přirozeného ochlupení, a to i v těch nejintimnějších partiích. Ještě donedávna se používala výhradně žiletka, ovšem technologie jdou neustále kupředu, a tak se začaly objevovat i přijatelnější a efektivnější metody, přičemž jednou z nich je laser.

Zbavovat se chloupků v intimních partiích voskem bylo pro mnoho žen doslova peklo, protože se jedná o poměrně bolestivý způsob. Pokud tedy chcete předcházet slzám v očích při depilaci, zvolte neinvazivní metody, kterými jsou laserová a IPL depilace intimních partií, respektive intensivní pulzní světlo. Po vosku i žiletce chloupky během několika dnů či týdnů opět narostou o mnoho silnější a tmavší, nicméně po IPL depilaci je to trochu jinak.

Samozřejmě, pro muže je přirozená krása důležitá, ale ochlupení na intimních místech už k přirozené kráse dávno nepatří. A navíc zlepšíte hygienu, a to zejména během menstruace.

Jak probíhá laserová depilace?

Pokud jste o laserové depilaci v životě neslyšela, následující řádky byste neměla vynechat. Laserový paprsek se dokáže dostat přímo k vlasové cibulce, kterou odstraní vysokou energií. Obrovskou výhodou laseru je, že pokud podstoupíte proces opakovaně několikrát, přestanou se chloupky objevovat, což je sen snad každé ženy. I když se jedná o nákladnější zákrok, ve výsledku ušetříte, neboť nemusíte kupovat poměrně drahé žiletky a podstupovat ne příliš levnou depilaci voskem v salonu. Odborníci uvádí, že investice se vrátí přibližně za jeden až dva roky.

Všude, kde jsou výhody, jsou i nějaké nevýhody. Stejná situace nastává také u laserové či IPL depilace. Technologie totiž působí pouze na chloupky s pigmentem, protože přes něj se dostávají k vlasové cibulce. Hormonální změny v organismu navíc mohou způsobit, že se začnou chloupky znovu objevovat, například během těhotenství.

Novinka jménem Philips Lumea IPL

V souvislosti s depilací intimních partií bychom měli zmínit ještě novinku Philips Lumea IPL, což je speciální přístroj založený na už zmíněné IPL technologii. Po použití depilačního zařízení zůstává pokožka příjemně hladká po dobu osmi týdnů. Potěší vás, že se jedná o bezbolestný způsob, tudíž v tříslech chloupky zmizí, aniž byste nějak trpěla. V plavkách tak budete vypadat působivě a neodolatelně.

Philips Lumea IPL disponuje několika nástavci, mezi nimiž je i jeden určený právě přímo na třísla. V dané oblasti jsou většinou chloupky silnější než na nohách, čemuž výrobce přizpůsobil i samotný nástavec.

Vyzkoušejte tedy přístroj, díky němuž budete mít hladká třísla. Konečně se nemusíte trápit se žiletkou, která většinou nedokázala odstranit všechny chloupky, protože neměla tříslům přizpůsobený tvar.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.