Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Pojměte zimní období jako příjemnou společenskou událost

 

Prožijte dlouhé zimní večery aktivně a vyjděte si s přáteli do společnosti. Návštěva divadelního představení Vás vtáhne do děje a pomůže Vám odreagovat se od všedních starostí a uvolnit se. Záleží jen na Vašem vkusu, jaké představení zvolíte, jestli máte rádi muzikál, drama či operu. Jistě se však budete chtít na večerní událost připravit a zvolit vhodný dress code. Slavnostní vizáž, včetně stylového doplňku, Vám zaručí příjemný pocit a budete se cítit svátečně. Při výběru oblečení se zaměřte také na vhodné doplňky, obuv a společenskou kabelku. Kabelky do ruky, tedy psaníčka, doplní Váš vzhled a působí elegantně.

Ať už budete volit barvu či materiál podle barvy šatů či bot, připravte si celý set dopředu a snažte se zachovat jednotný styl outfitu. Barvy kombinujte tak, aby působily harmonicky, například teplá červená barva či hřejivě vínová jsou v zimě oblíbené. V letním období vyneste chladivou modrou vizáž. Snadno vytvoříte také moderní protikladnou kombinaci, černé lodičky s bílým psaníčkem. Psaníčka můžete volit také podle tvaru i držení, na výběr jsou crossbody kabelky, lakované či matné s potiskem, v široké škále barev, od světlých po tmavé.

Také v každodenním provozu je pro ženy důležitá praktická stránka kabelek, veškeré potřebné věci v nich schováte, a přitom důstojně podpoří Váš originální look. Kabelky do ruky Vám pomohou sladit i Vaše pracovní povinnosti s touhou po originalitě. Moderní žena má v kabelce schovanou malou rodinnou kancelář, plánovač školních povinností dětí, seznamy nákupů, a mnohdy i celý nákup z papírnictví i drogerie.

V momentě, kdy budete vybírat novou kabelku, obraťte se s důvěrou na náš obchod, stane se Vám inspirací pro celou Vaši garderobu. Rádi Vám poradíme s výběrem a pomůžeme Vám najít Váš vlastní styl.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.