Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Součástí prvního dojmu jsou i boty

 

Součástí dámského a pánského šatníku jsou samozřejmě i boty. Většina z nás dbá o svůj zevnějšek stejně, jako se stará o oblečení a o obuv. Vyžehlené, vyprané a slušivé šaty jsou podstatným znamením, podle kterého váš protějšek může určit, s kým má tu čest. Vždyť ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Ovšem nezapomínejte, že součástí prvního dojmu jsou také kvalitní a čisté boty. Myslete na pravidelnou a důkladnou péči o svou obuv, abyste brzy nesplakaly nad výdělkem.

 

Sportovní obuv, kozačky i lodičky si zaslouží specifickou péči

 

Ať už vašemu botníku dominují spíše elegantní lodičky a kozačky na podpatku, nebo se vyžíváte ve sportovní a vysoké kožené obuvi, pokaždé byste měla mít na paměti jejich správné uchovávání. Opatřete si botník s dostatečně vysokými přihrádkami, kde se botičky nebudou krčit ani mačkat, případně s háčky či praktickými výklopnými zásuvkami na nízkou obuv.

 

Vybavte svůj botník podobnými prostředky, jako máte v koupelně

 

Své místo si v šatní skříni nebo botníku zaslouží i patřičné přípravky pro ošetřování konkrétní obuvi. Existují rozmanité nemužské odstíny krémů na boty, přípravky pro ošetřování semišové a kožené obuvi. Obuv si stejně jako vaše hříva zaslouží vlastní kartáče, houbičky, hadříky na roztírání i napínáky na luxusní obuv. Na lakované boty se vyrábějí specifické kondicionéry, jež jim pomáhají udržet si původní barvu a lesk. Stejně tak rozmanité impregnaci goretexovým a koženým botám dodávají originální neprodyšnost a trvanlivost. Nezapomeňte vyhradit přihrádku na speciální přípravky na semiš i pro mužskou část vaší domácnosti. Vždyť i muži mají mít své boty v pořádku a v perfektním stavu.

 

Svědomitá údržba prodlouží botám jejich životnost a zachová původní lesk


Pravidelnou péčí a správnými prostředky udržujete své boty ve stavu, jako když jste je zakoupili. Pečováním o důležitou součást vašeho outfitu eliminujete jejich případnému nenávratnému poškození. Všechny potřebné přípravky naleznete pěkně pohromadě na www.cisteboty.cz.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.