Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

V Praze se žije opravdu skvěle, zvláště pak ve zbrusu novém bytě!

Bydlet zrovna v prostředí Prahy 4, to je pro mnohé lidi skutečně splněným snem. Vždyť občanská vybavenost této čtvrti naší metropole je opravdu na maximu možného. Kvete tu kultura i sport, klidné prostředí místních parků se ale dá využít i k odpolední procházce po práci, kde naberete nové síly. Zkrátka, když se řekne Braník, Krč nebo Podolí, mnoha rodilým Pražanům se vybaví, jak je tu vlastně krásně…

Zastávka autobusu do dvou minut chůze

Nové byty v Praze 4 mají celou řadu výhod. Jde především o ideální lokalitu pro mladé páry, které se chystají v dohledné době založit rodinu. Totiž, jsou zde nejen školky, základní školy a gymnázia, ale také velké možnosti okolo dětských zájmových kroužků. Pouhých pár minut chůze do fitness centra nebo obchodního domu, to pak spojit cvičení s nákupy pak půjde velice snadno.

Pokud jste někdy slyšeli o Kunratickém lese, dobře víte, že se tu relaxuje doslova jako nikde jinde. Tato lokalita trumfne v možnostech využití volného času celé široké okolí. Dopravní obslužnost je také na skvělé úrovni. Praha 4 nabízí všechny vaše požadavky na bydlení v jednom hezkém balíčku s růžovou mašlí, jistě by byla škoda o podobné nabídce nepřemýšlet, že?

Novostavby jsou velmi žádané

Žít v novostavbě je určitě lepší, než nákladně a zdlouhavě rekonstruovat byt. Vše totiž můžete mít podle svých nejniternějších představ. Nepůjde o žádnou předělávku starého designu, nýbrž něco zbrusu nového! Byty v Praze Michli nabídnou život, který snoubí vybavenost města a poklidnou atmosféru, působící svým způsobem venkovsky. Vždyť zařídit si nový byt přesně podle svého, promyslet každý detail a vyhrát si s celkovým designem, to je jako splnit si životní sen.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.