Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Sháníte kvalitní lehátko do ordinace?

Zařizujete si ordinaci a hledáte vhodný zdravotnický nábytek? Lehátka i křesla bývají dražší, proto si tuto investici rozmyslete pořádně. Stejně jako medicína i zdravotnické pomůcky zmodernizovaly a dnes na trhu najedete nejednu vymoženost. Design může být důležitý coby signál pro pacienty, aby se cítili lépe. Ale na prvním místě je vždy kvalita. Firmu, jež vám bude nábytek dodávat, si prověřte.

Jak vybrat správné lehátko?

 

Nejsou všechna lehátka stejná. Můžete si pořídit nízké/vysoké, s nastavitelnou výškou, s různým způsobem nastavení, polohovatelné. Výběr zaměřte především na potřeby vašich pacientů i vašeho pohodlí. Vezměte v potaz i velikost a dispozici vaší ordinace. Například lehátka pro Vojtovu metodu  seženete v různých provedeních – stabilní nízká, skládací nebo s nastavitelnou výškou. Každá funkce samozřejmě dané lehátko zdražuje, ale jde o investici, která se vám vyplatí. A vaši pacienti vám za daný komfort budou vděční.

Kde sehnat kvalitní lehátka?

 

Na trhu najdete více firem vyrábějících zdravotnické pomůcky. Dejte tomu čas a proberte si všechna pro a proti. Projděte recenze na vybrané společnosti. Nic vás nepřesvědčí lépe než hodnocení zákazníků. Většina firem má i své webové stránky, kde najdete všechny podrobnosti nejen o ní, ale i o všech produktech, které nabízí. Výběr urologických lehátek je těžší. Existují multifunkční, jež využijete i pro ultrazvuková vyšetření. Zároveň se ale mohou některá používat jako gynekologická. Tady záleží opět na vašich preferencích.

Komfort a kvalita

 

Kromě daného typu máte možnost vybrat si barvu, polstrování a typ konstrukce. Většina křesel i lehátek mívají různá příslušenství a doplňky. Transfuzní křesla mívají odnímatelné područky a jsou plně polohovací. Mohou ale mít i ústní otvor. Více informací se dozvíte v technickém listu a firma vám jistě poskytne detailnější informace, případně poradí s výběrem. Můžete se také obrátit na kolegy, kteří již mají zkušenosti. Pokud využijete služeb firmy, jež má letitou tradici a zajišťuje provoz nemocnic či rehabilitačních center, máte napůl vyhráno.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.