Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

I skříně dle vašeho přání mohou být cenově přijatelné

Byt ani dům, ať už je jakkoli velký, se neobejde bez nábytku. Kromě postelí, stolu, židlí, gauče a kuchyňské linky, jsou nepostradatelnou součástí skříně. Vestavěné, volně stojící, menší, větší, šuplíkové, s posuvnými či klasicky otvírajícími se dveřmi, do každé místnosti se hodí trochu jiná. Pokud chcete skříně nové, které budou prostorné, designově povedené a budou šetřit váš prostor, přitom ale nebudou stát majlant, máme pro vás nápad na to, kde se obrátit s vaší poptávkou.

Skříň přes celou stěnu je trendy

Vestavěné i vysoké skříně sahající až k samotnému stropu místnosti mají své nezpochybnitelné „PRO“. Nabízí mnoho prostoru, kde uschováte oblečení, ale i věci, které nechcete nechávat ostatním na očích. Prostory s policemi mohou být ve dvou třetinách a prostor pro zavěšení košil, kabátů a kalhot v jedné. Chcete-li ale skříň rozvrženou jinak, máte to mít. Praktické je mít ve spodní části vysokou polici, nahoře užší na klobouky, nebo to, co nepotřebujete často. Dolů se doporučuje uchovávat těžší předměty.

Pořídíte-li si skříň s posuvným systémem, nejenže pojme mnoho oblečení, ale ušetří vám i prostor v místnosti. Kolejničky zajišťují plynulé a tiché odsouvání dveří, instalovat si můžete nechat i dobrzďování, aby dveře při rázném odsunutí nenarážely do stěny skříně. Toto je neocenitelné zvláště, když máte malé děti.

Dveře, které upoutají zrak

Bohatá rozmanitost posuvných systémů umožňuje vybrat správné dveře i těm nejnáročnějším. I levné skříně jsou zpracovány kvalitně a mohou díky originálním dveřím působit elegantně, honosně, hravě, ale také jednoduše, čistě, nebo divoce. Výrobci umí kombinovat různé materiály, doplní je o zajímavé kování, sklo, zrcadla a ze skříně se rázem stává netradiční a zajímavý kus nábytku.

Nebojte se říct výrobcům, jaké představy a požadavky máte. Skříň by měla odpovídat vaším potřebám, aby svoji funkci plnila k vaší naprosté spokojenosti.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.