Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Erotické masáže – techniky, které vám odhalí nové obzory sexuality!


Pokud si někdo myslí, že erotické masáže musí být pořád stejné a časem se stanou nudnými, je na omylu. Lze totiž masírovat mnoha různými styly a technikami, dokonce se mohou zapojit i různé části těla. Díky tomu stereotypní sexuální život nebude mít šanci.

Erotická masáž musí být prováděna na míru!

Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi intimní situaci, musí se především věnovat pozornost tomu, jak se druhý cítí. Když mu to nebude příjemné, už to nebude chtít opakovat. To by byla škoda. Klíčem je zaměřovat se na jeho reakce. Ty mohou být zřetelné z toho, co řekne, nebo z reakce jeho těla. Jestliže se bude kroutit bolestí, očividně není spokojen. Pozor, neplést s orgasmem! Pokud byste ocenili nějaký návod na erotickou masáž, internet jimi doslova překypuje – snažte se vyhledat co nejautoritativnější zdroj.

Jaké části těla lze použít?

Erotická masáž se může vykonávat v podstatě celým tělem. S každou částí lze ale masírovat trochu jinak.

Dlaně a prsty

Klasická masáž probíhá prsty a dlaněmi a stejně tak i většina těch erotických. V rukách je největší cit, takže mohou masírovat smyslně, jemně, lehce nebo třeba štiplavě. Různé hmaty budou popsány níže. Ruce by měly být zahřáté, aby nechladily, stejně i olej by měl mít minimálně teplotu těla.

Lokty a paže

Paže asi neokouzlí, ale zato lokty by mohly. Moc citu v nich sice není, ale dokáží probudit k životu i ztuhlejší místa.

Nohy

Plosky nohou, nárty a prsty zvládnou také namasírovat mnoho míst partnerova těla, dokonce i intimní místa nemusí zůstat netknuta. Pro foot fetišisty vzrušující zážitek.

Intimní místa

Těmi se toho moc nenamasíruje, spíše se jedná o lehké doteky, které jsou velmi vzrušující.

Rty

Velkou úlohu při erotické masáži mohou hrát rty, protože líbání celého těla dodá vášnivou atmosféru. Líbat se může každá část těla, nejlepším místem jsou erotogenní zóny. Někdy není potřeba ani líbat, ale stačí dýchat a druhý se vzruší… A někdy se naopak může trochu provokovat a lehce kousat nebo lízat.

Nos

Opět bude lepší se vyhnout masírování jako takovému a zvolit spíše jemné doteky (například na krku).

Hýždě

I zadečkem se dá pěkně masírovat! Velmi sexy způsob, který se bude líbit masérovi i masírovanému.

Techniky masáže pomocí prstů a dlaní

Již bylo zmíněno, že nejvíce času erotické masáže zabere ta pomocí dlaní a prstů. Zůstat u jedné techniky během celé procedury by byla nuda, tudíž je dobré jich kombinovat několik.

Hlazení

Klasické hlazení prsty nebo dlaněmi, které je příjemné a romantické.

Tření

Tření již představuje trochu vášnivější techniku než hlazení. Je totiž rychlejší a vytváří se při něm teplo, díky kterému se masírovaný ještě více uvolní.

Kroužky

Pomocí prstů (nejčastěji) nebo dolní části dlaně se vytváří kroužky. Prsty obou rukou se drží narovnané u sebe a pomalu se krouží vždy po jedné části těla.

Malé kroužky

Malé kroužky se mohou vytvářet pomocí jednoho prstu (většinou palce nebo ukazováčku). Jsou rychlejší a více prokrví danou oblast.

Hnětení

V místech, kde se nachází nejvíce tělesného tuku, se může použít hnětení. Je to skoro to samé jako hnětení těsta. Vybrat by se měla část těla, kde se nachází velký počet tukových buněk, aby to masírovaného nebolelo.

Klouby

Pomocí kloubů na rukách se projíždí určité oblasti těla. Často se jedná o záda, ale mohou to být třeba i nohy nebo dlaně. Za každou cenu je nutné se vyhnout kostem a kloubům, to by mohlo celou atmosféru pokazit.

Zásah elektřinou

Spojení ukazováčku a prostředníčku a následné třesení po kůži ze strany na stranu může na správných místech vyvolat velké vzrušení.

Palce

Palci se vytvářejí kroužky nebo se jimi masíruje směrem od sebe. Tato technika se uplatní po celém těle.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.