Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

3 tipy na zařízení ložnice

Plánujete rekonstrukci nebo zařizování nové ložnice? Připravte se na důkladný výběr jednotlivých kusů nábytku. Dobrou zprávou je, že nejde o nic složitého a s několika jednoduchými radami si s tím dokážete bez větších problémů poradit. V článku najdete tipy zejména pro výběr skříně a postele, které tvoří dominantní prvky v ložnici.

Postel je základ

 

V žádné ložnici nesmí chybět kvalitní postel pro zajištění pohodlného spánku. Na trhu existuje celá řada variant, které se liší použitým materiálem, rozměry a výškou uložení matrace. Vhodnou volbou mohou být postele s úložným prostorem. Někdo dá ovšem raději přednost posteli, pod kterou může zespodu proudit vzduch. Při volbě materiálu je velmi oblíbené dřevo díky svým příjemným vlastnostem, snadné údržbě a dlouhé životnosti. Nejrůznější postele na webu Atan představují výběr pro všechny typy ložnic.

Vyberte tu správnou skříň

 

Dalším důležitým prvkem ložnice je velká šatní skříň. Není sice úplnou nutností a dá se nahradit například menší komodou, ale i tak ji najdete ve většině ložnic. U tohoto kusu nábytku sledujeme vnější rozměry a zajímáme se také o uspořádání vnitřních prostor pro ukládání oblečení. Ty by nám měly poskytnout dostatek místa pro všechno důležité. V praxi to znamená, že někdo ocení spíše poličky a jiný si věci věší raději na ramínka. Obě varianty nabízí kombinované skříně.

Nekonečný potenciál internetu

 

Obrovské možnosti výběru vybavení do ložnice nabízí internetové obchody. Navíc jistě najdete celou řadu inspirace, která vám pomůže rozhodnout se, co vlastně chcete. Zařídit si ložnici podle určitého moderního stylu je jistě dobré, ale v konečném výsledku musí zařízení sedět hlavně vám. Podívejte se na e-shop s nábytkem Atan a vyberte si. S trochou štěstí narazíte na výhodnou slevovou akci a objevíte ty správné kousky za skvělé ceny.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.