Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Ubytování v Praze lze sehnat levně pro jednotlivce i velké skupiny


Pobyt v Praze se může pěkně prodražit, speciálně pokud cestujete ve velké skupině, jste sportovní tým nebo školní třída na poznávacím zájezdu či soustředění. Kdo si nezajistí ubytování přes klub anebo spřátelenou školu, mohl by splakat nad výdělkem. Jistě, existují kempy a podobná trempská zařízení. Jejich provoz však bývá limitován sezonními otevíracími dobami a mnohdy ani jejich kapacity nestačí na ubytování celé třídy studentů a žáků.

Penzion je situován v klidném prostředí v dosahu centra Prahy

 

Pro ubytování v dosahu centra Prahy za pomocí městské hromadné dopravy se lze domluvit v příjemném Pensionu Akát, jenž je koncipován pro ubytování a stravování jak větších skupin turistů, tak pro pobyty jednotlivců, párů a menších grup. Celkem 32 pokojů v hotelovém typu i hostelové ubytování ve vícelůžkových pokojích pojme více než sto lidí najednou. Včasnou rezervací si tak třídní učitelky i trenéři zajistí levný pobyt pro sebe a své svěřence, ušetří finance, jež můžou studenti a sportovci utratit za návštěvu historických památek, kulturních představení i za nákupy.

Stravování, parkování a venkovní i vnitřní posezení pro hotelové hosty

 

Penzion Praha poskytuje ubytování pro skupiny a školy v milém a čistém prostředí bez ruchu centra velkoměsta. Pro hosty jsou k dispozici i salonek a zahrádka, kde se mohou setkávat pro zábavu i kvůli organizačním mítinkům. Zájemcům o stravování se podávají snídaně i polopenze. Skupiny turistů, které přijíždějí autobusem, si mohou dopravní prostředek nechat zaparkovaný na hlídaném parkovišti u penzionu – tuto skutečnost je třeba ohlásit týden dopředu pro bezproblémový provoz a bezpečné stání. Recepce je otevřená non-stop. Detailní informace o uspořádání pokojů a přesné poloze Penzionu Akát naleznete na webu http://www.akatpension.com/.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.