Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Kožené kabelky nikdy nevyjdou z módy

V šatníku každé ženy i muže by mělo být několik kabelek, aby byl outfit vždy dotažený do konce. Pánové takové množství příručních tašek, aktovek, tašek přes rameno… nepotřebují, ale u dam je to jinak. Žena by měla mít prostornou kabelu, menší kabelku, do níž toho nepotřebuje vložit mnoho, také samozřejmě psaníčko, které si vezme na slavnostní událost či ples, ke sportu či výletu se hodí batoh, a tohle vše je dobré mít v několika barevných variantách, tvarech, z různých materiálů.

Kabelková móda se přibližně každé dva až tři roky radikálně obmění, možná jste také již zaregistrovali, že velké vaky přes rameno již nejsou úplně „IN“, jsou trendy kabelky menší, v různých barvách. Jsou praktické, i když od těch velkých mají tu nevýhodu, že byste měly mít vždy uvnitř složenou jinou tašku na nákup. Už jej do ní neschováte, tak jako do vakovitých kabelek.

Kabelky, které jsou v módě pořád

Jestliže si chcete pořídit kousek, který bude hezký a moderní stále, vybírejte mezi těmi z kůže. Dámská kožená kabelka v tmavém hnědém provedení, ať už je přes rameno nebo jen tak do ruky, zaujme v každém období i roce.

Máte-li štěstí, zkuste zabrouzdat ve skříni nebo komodě své babičky nebo maminky, jistě v ní nějakou koženou kabelku najdete. Velmi fajn je, že mají i kvalitní zapínání, takže jsou skutečně společnicemi na mnoho let.

Kůže je velmi trvanlivá, tu a tam byste ji měly ošetřit vhodnými speciálními prostředky, které jsou dostupné ve všech prodejnách obuvi i kabelek, ale jinak nepotřebuje žádné zdlouhavé opečovávání. Neměly byste ji samozřejmě namáčet, chránit ji od deště a vlhka, ale pokud je naimpregnovaná, pár kapek jí vůbec neuškodí.

Peněženkou dotvoříte celkový dojem

Stejně tak nevychází z módy ani kožené peněženky. Pánové by ji dokonce měly mít tak nějak samozřejmě. Co se týče dam, tady je zase dobré volit peněženku dle toho, zda vás čeká klasický pracovní den, nebo sportovní odpoledne, případně se chystáte na večerní akci. I kožené peněženky ale můžete koupit v mnoha velikostech a barvách.

Pořiďte si i vy novou kabelku z kůže. Anebo ji věnujte kamarádce nebo dceři jako narozeninový dárek. Nemůžete trefit vedle a bude sloužit po mnoho let.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.