Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Pošlete vašeho muže do moderního kadeřnictví, bude spokojen on i vy

Náš vhled je to, co nás reprezentuje při prvním kontaktu se všemi, které potkáváme. Je důležité, jak se v konkrétní den oblékneme pro různé příležitosti, jak se nalíčíme, ale také to, jak upravíme své vlasy. Účesy všeobecně dovedou vizáž člověka velmi změnit a zkrášlit.

My ženy o své vlasy a účesy dbáme. Jen málo žen nechodí do kadeřnictví, naopak spíše sledujeme módní trendy jak ve střizích, tak v barvení vlasů a péči o ně. K tomuto stejnému bychom měli vést i naše protějšky, pokud je do kadeřnictví „netáhne“ vlastní vůle. Nejde u nich jen o účes, ale i o úpravu vousů. Pánové mají ve spojitosti s vousy velkou výhodu. Sice se musí holit, ale i vousy mohou muži velmi slušet, stačí jen vědět, jak je upravovat.

 

Kvalitní kadeřnictví v Praze

 

Pánové z Prahy a blízkého okolí mohou navštívit jeden z barber shopů. Dobře dostupné je např. pánské kadeřnictví Barber´s wife na Praze 5 v OC Zličín, kde se jim dostane po všech stránkách prvotřídní péče.

Zkušení a znalí kadeřníci jsou schopní poradit jak s výběrem střihu, tak s úpravou vousů. Samozřejmostí je i doporučení, jak o vlasy správně pečovat, čemu se vyhýbat, co si naopak dopřát a čím vlasy posilovat.

Ať už máte doma muže konzervativního, nebo výstředního, pro každého zde najdou typ účesu, který podtrhne jeho charakter, styl, koníčky… Na své si přijdou ti, kteří upřednostňují krátké vlasy, vyholení, barevné zajímavosti, ale i ti, kteří mají vlasy dlouhé, dbají o ně, aby byly silné, lesklé, netřepily se a dostávalo se jim regenerace po letních měsících, v mrazu a podobně.

Pokud vás zajímá úprava vousů, i s nimi vám zde ochotně poradí, pomohou. Důležité je mít základní ohraničení tvarů bradky, kníru atd., následně pak vědět, jak linie udržovat, kde holit dohladka, kde zastřihávat, čím a jak.

 

Překvapení a potěšení díky kadeřnictví

 

Svému muži, synovi, otci nebo kamarádovi můžete připravit netradiční dárek. Stačí věnovat mu dárkový poukaz do holičství Praha. Pobočky NC metropole Zličín i Centrum Chodov otvírají již v devět hodin a otevřeno je až do večerní deváté hodiny. Pánové odejdou nejen s novou image, ale dostanou i něco dobrého k napití. Pokud se registrujete, může váš muž sbírat návštěvami body, a ty pak uplatnit při těch dalších. Samozřejmostí je, že si můžete vybrat kadeřníka, který se vám bude věnovat. Všichni jsou proškolení a používají nejkvalitnější vlasovou kosmetiku. Objednat se můžete online a díky dostatečně dlouhé otvírací době si chvíli na relaxaci a zároveň zkrášlení se najde i vytížený manager, pekař nebo fitness trenér.

Neváhejte a vyzkoušejte zkušené a kvalitní kadeřnictví Barber´s wife. Budete spokojeni s výsledkem, službami, ochotou personálu i moderním vybavením. Jistě se zde budete rádi vracet a zručné ruce kadeřníků doporučíte i svým známým.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.